Zintegrowany medycyny klinicznej

International University Of The Health Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Zintegrowany medycyny klinicznej

International University Of The Health Sciences

Międzynarodowy Uniwersytet Nauk o Zdrowiu

Podczas przedklinicznych studentów Medical Science Program udziału w ICM na początku swojej edukacji klinicznej, która służy jako przygotowanie do ich klinicznych obrotów.

Istotne jest, na sukces studentów medycyny 'na badania komisji lekarskiej i wydajności całej ich klinicznych clerkships dla studentów medycyny, aby dowiedzieć się, jak współdziałać z pacjentów i pracowników, i stopniowo do wywołania odpowiednich historie, podjąć odpowiednie badania i przeprowadzenia procedury, w ramach prowadzenie personelu medycznego.

Celem programu ICM jest zapoznanie studentów z odpowiednich umiejętności niezbędnych do skutecznego przejścia do rotacji klinicznych wiedzy klinicznej i badania fizykalnego. Mamy ponadto spodziewać studentom na zdobycie kompetencji, zrozumienie i intuicyjną o procesie klinicznym, aby mogli skuteczniej zaangażować się w praktyce klinicznej medycyny podczas swoich klinicznych clerkships.

IUHS wierzy kompleksowe zintegrowane podejście do uczenia się jest najskuteczniejszym sposobem zapewnienia uczniowie nie tylko zrozumieć pojęcia, ale mają także zdolność do przekształcenia tej wiedzy w warunkach klinicznych. Jest to możliwe dzięki połączeniu: forum dystrybuowane wykłady (Zintegrowany z naszym przedklinicznych bloku nauczania), symulacja kliniczne - działania edukacyjne w oparciu o występy i kompetencje zespołu oraz Działania bezpośredniego nadzoru stowarzyszona z naszym wydziale klinicznego pacjenta w realnym klinicznej spotyka Studenci nauczą się:

 • uwzględniać wszystkie aspekty spotkania pacjenta z początkowego wywiadu do badania fizykalnego, zamawianie badań, diagnostyki i leczenia pracy
 • właściwego zarządzania pacjentowi w środowisku klinicznym i szpitalnych
 • docenić ważną rolę odgrywa zespół medyczny w zapewnieniu optymalnej opieki
 • zapoznanie się ze złożonym i znaczącego integracji wszystkich dyscyplin medycznych oraz kluczowej roli lekarza w koordynowaniu tego procesu w teatrze klinicznej.

Wirtualnej symulacji pacjenta

Uniwersytet korzysta DXR klinicysta webowy oprogramowanie do symulacji pacjenta do nauczania, uczenia się i oceny kluczowych klinicznych umiejętności rozumowania.

Studenci są kwestionowane z mnóstwem problemów klinicznych przypadków w całym okresie badań przedklinicznych z użyciem naszego interfejsu DXR. Studenci są zobowiązani do pracy przez każdego przypadku klinicznego systematycznie, co zapewnia im wgląd i jasny, zwięzły zrozumienia każdej procedury.

Associate Wydział kliniczna

Począwszy od pierwszego bloku przedklinicznych studenci współpracuje z IUHS Associate Clinical Wydział / mentorów. Te członkowie wydziału są praktykujących lekarzy w dobrym stanie z ich jurysdykcji władz medycznych, którzy będą angażować studentów z sensownych IUHS nauczania i działalności całej edukacji przedszkolnej klinicznej studentów. Ta "hands-on" Instrukcja zapewnia studentom doświadczeń klinicznych mających na celu integrację podstawową wiedzę i rozwijać umiejętności kliniczne niezbędne do wywiadu, oceny pacjentów i ostatecznie podejmować decyzje kliniczne. Kiedy uczniowie są w rotacji klinicznych i rezydencji, zrozumienie podejmowania decyzji klinicznych oraz integracja umiejętności będą miały zasadnicze znaczenie dla współczesnego ucznia, aby wykonać dobrze.

Uczniowie spędzają około 30% ich przedklinicznych okresie zaangażowany w "hands-on" znaczący nauczania.

Każdy członek nadzwyczajny Kliniczny Wydział nie ma być ekspertem treści na każdy temat. Po określonym programie, on lub ona będzie wykazać i polecić studentowi na odpowiednich klinicznych i fizycznych umiejętności egzaminacyjnych związanych z każdego bloku przedklinicznych. Są wydział będzie motywować i kierować uczniów do przedyskutowania i odkrywania praktyki medycznej i zmierz je zintegrować swoje studia z opieki nad pacjentem.

Oczekuje się, że członkowie stowarzyszeni kliniczne Faculty (znany również jako mentorzy):

 • regularnie spotykają się ze studentami i zaangażować ich w doświadczeniach klinicznych, proporcjonalne do ICM programu nauczania i studentów aktualnego bloku studiów.
 • działać jako katalizator w celu stymulowania studentów do zbadania aktualnych problemów medycznych i pracy poprzez problemy, które mogą pojawić się w warunkach klinicznych.
 • dyskutować i badać problemy z uczniami, przynosząc swoje doświadczenie kliniczne naprzód w wyjaśnieniu znaczenia ważnych nauk podstawowych i problemów klinicznych. Ponadto, będą wzmocnienia kluczowych pojęć i zasad wprowadzonych przez studia przypadków, jak również wszelkie inne kwestie, które pojawiają się w dyskusjach.
 • pomoc uczniowi w zdobywaniu dodatkowej ekspozycji klinicznej, gdzie jest to możliwe, zgodne z problemami badane.
 • dostarczyć okazji historię pacjenta, pisać rozkazy i zakończenia egzaminów fizycznych u pacjentów w razie potrzeby.
 • zapewnić dodatkowe spostrzeżenia, komentarze i nakładów związanych z potrzebami uczniów.
 • ułatwienia badania te umiejętności w razie potrzeby.
Międzynarodowy Uniwersytet Nauk o Zdrowiu
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Saint Kitts i Nevis - Basseterre, Saint George Basseterre Parish
Data rozpoczęcia : Luty 2019, Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019, Wrześ. 2019
Saint Kitts i Nevis - Basseterre, Saint George Basseterre Parish
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą