HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Program w dziedzinie medycyny weterynaryjnej może pomóc w przygotowaniu uczniów, którzy lubią pracować ze zwierzętami, aby pójść do szkoły weterynaryjnej. Studenci odbywający wstępne studia mogą również być w stanie pracować na stażu z weterynarzem, aby dowiedzieć się więcej na temat zawodu.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat Z Medycyny Przed Weterynaryjnej

University of Tampa College of Natural and Health Sciences
Wstęp do weterynarii
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Studenci zainteresowani pójściem do szkoły weterynaryjnej zazwyczaj zajmują się biologią, chemią lub biochemią. Te kierunki obejmują większość wymaganych kursów wstępu do prog ...

Czytaj więcej

Program wczesnego wejścia MSU CVM

Mississippi State University College of Veterinary Medicine
Wstęp do weterynarii
Sie 2021
Język angielski

Program Early Entry Program (EEP) to wyjątkowy program MSU CVM, który umożliwia uczniom szkół średnich z wysokimi osiągnięciami uzyskanie wstępnej akceptacji CVM. Do programu ...

Czytaj więcej