Znajdź najlepsze szkoły i uczelnie na studia licencjackie tutaj!

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Badania w zakresie medycyny weterynaryjnej mogą zainteresować uczniów, którzy lubią pracować na świeżym powietrzu i korzystać z rzeczywistych doświadczeń w dziedzinie medycyny weterynaryjnej. Doświadczenie w świecie rzeczywistym może pomóc uczniowi określić kierunek, w którym należy podążać po kursie w programie przed weterynarzem.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej

Pre-Veterinary Medicine (Agriculture Concentration)

Eastern Kentucky University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Richmond

[+]

. Jakie są wymagania, które należy spełnić w programie? [-]

Licencjat w medycynie weterynaryjnej pre-

University of Tampa College of Natural and Health Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Tampa

Studenci, którzy są zainteresowani wyjazdem do szkoły medycznej weterynaryjnej zazwyczaj głównym w biologii, chemii i biochemii.

[+]

Bachelor in Pre-Veterinary Medicine

Studenci, którzy są zainteresowani wyjazdem do szkoły medycznej weterynaryjnej zazwyczaj głównym w biologii, chemii i biochemii. Ponieważ te główne kierunki obejmują zarówno wymagane kursy na wejście do szkół zawodowych, jak również dodatkowe zajęcia, które pomogą przygotować studentów do programów weterynaryjnych i egzaminu wstępnego (Graduate Record Examination lub Medical Admissions Test College). Jednak inne stopnie mogą również przygotować studentów do zawodów medycznych; w ten sposób studenci są zachęcani do specjalizacji w dziedzinie, w której są najlepsi i powinni skonsultować się z doradcą Pre-health Professions na temat zajęć.... [-]