Filter
Wstęp do weterynarii
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Badania w zakresie medycyny weterynaryjnej mogą zainteresować uczniów, którzy lubią pracować na świeżym powietrzu i korzystać z rzeczywistych doświadczeń w dziedzinie medycyny weterynaryjnej. Doświadczenie w świecie rzeczywistym może pomóc uczniowi określić kierunek, w którym należy podążać po kursie w programie przed weterynarzem.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Kategorie

Wyniki wyszukiwania

University of Tampa College of Natural and Health Sciences

Studenci zainteresowani pójściem do szkoły weterynaryjnej zazwyczaj zajmują się biologią, chemią lub biochemią. Te kierunki obejmują większość wymaganych kursów wstępu do ... [+]

Medycyna weterynaryjna jest rosnącą dziedziną niezbędną we wszystkich społecznościach. Według Association of American Veterinary Medical College weterynarze zapobiegają chorobom i leczą zwierzęta; promowanie zdrowia i dobrostanu zwierząt gospodarskich, zwierząt egzotycznych, zwierząt pracujących i tych, które potrzebują zdrowego środowiska do życia; odgrywają ważną rolę w bezpieczeństwie żywności, gdzie badania epidemiologiczne mają kluczowe znaczenie dla prognozowania zagrożenia chorobami przenoszonymi przez żywność i epidemiami; wykrywa i leczy wybuchy chorób, które mogą potencjalnie spowodować przejście ze zwierząt na ludzi.

UWAGA: Medycyna weterynaryjna nie jest przedmiotem specjalnym ani programem, a Uniwersytet Tampa nie ma szkoły weterynaryjnej. Weterynarz jest zainteresowaniem lub ścieżką, którą uczniowie wybierają, aby doradcy pomagali im w drodze do ubiegania się o przyjęcie do szkoły weterynaryjnej.... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku