HEALTHCARESTUDIES

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Litwa

Programy premedialne mają na celu zapoznanie studentów z dyscypliną szkoły medycznej i kariery zawodowej, do której może prowadzić. Prace mogą obejmować nacisk na fizjologię, chemię i biologię, a także inne wymagania programowe.

Online learning odnosi się do korzystania z mediów elektronicznych i technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) w edukacji. Z nauki on-line jeden ma możliwość dostępu do nauki w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca mogą się zalogować.

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Litwa, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

1 Wyniki z Studia magisterskie, Litwa, Online Filter

Kurs Przedmedyczny

Lithuanian University of Health Sciences
Wstęp do medycyny
<
Studia dzienne
<
10 tyg.
Język angielski
Online

Kurs Przedmedyczny (Pre-Med) ma na celu przygotowanie kandydatów na studia medyczne, odontologiczne, weterynaryjne lub farmaceutyczne, oferując studentom wykłady z biologii og ...

Czytaj więcej