Współpracownik w naukach: zarejestrowany farmacja

Informacje ogólne

Opis programu

Test Citrus College Associate Degree Pielęgniarstwo (ADN) Program, Prowadząc do Associate w Science Degree z głównych pielęgniarstwa, jest zatwierdzony przez Zarząd w Kalifornii zarejestrowanej Pielęgniarstwa (BRN). Celem programu jest edukacja pielęgniarstwa studentów na poziomie wejścia zarejestrowanych stanowisk pielęgniarskich w różnych placówkach służby zdrowia wielokulturowych w ramach wspólnoty.

Program składa się z pracy kurs w zakresie pielęgniarstwa, nauki, kształcenia ogólnego i praktyki klinicznej w szpitalach i agencji zdrowia. Absolwent tego dwuletniego programu kwalifikuje się do podjęcia Krajowa Rada do uzyskania licencji Examination (NCLEX), A po pomyślnym zakończeniu, uzyskania licencji jako pielęgniarka (RN) w stanie Kalifornia. Nie ma opłaty za uzyskanie licensure wyniku egzaminu lub zatwierdzenia, zezwolenia okresowego i odnowy dwuletnią. Prawo Kalifornia pozwala na odmowę zarejestrowanej opieki uzyskaniu pozwolenia na podstawie wszystkich wcześniejszych wyroków zasadniczo związane z praktyki pielęgniarskiej.

Test Citrus College ADN Program Filozofia opiera się na założeniu, że studenci przynoszą wyjątkowe zdolności uczenia się, doświadczenia życiowe, cele, zadania i systemów wsparcia do doświadczeń edukacyjnych. Filozofia Citrus College ADN Program wspiera i wdraża Misją Citrus College. Program i wykładowców uwierzyć, że dźwięk Program edukacji pielęgniarskiej zbudowany jest na koncepcji odnoszących się do poszczególnych, zdrowia i choroby, ochrony środowiska i opieki, która obejmuje kształcenie pielęgniarek i nauczania i uczenia się.

Szczegółowych informacji na temat warunków programowych, które są te wymogi, które muszą być ukończone przed zastosowaniem się do Programu ADN, można uzyskać odwiedzając stronę internetową, poprzez doradztwo, albo poprzez udział w Nursing Informacje warsztaty (na stronie internetowej). Aby uzyskać dostęp do ADN WWW, odwiedź www.citruscollege.edu, użyj A do Z indeksu i wybierz zarejestrowanej opieki.

DOTYCZĄCE Licensure

BRN chroni konsumenta poprzez przesiewanie kandydatów do uzyskania licencji w celu identyfikacji potencjalnie niebezpiecznych praktyków. BRN może odmówić wnioski o wydanie zezwoleń tymczasowych, licencji tymczasowych i stałych uzyskaniu pozwolenia, jeżeli wnioskodawca został uznany za winnego nieuczciwości, oszustwa lub podstępu, przestępstwo znęcania się nad dziećmi, zbrodnie przestępców seksualnych, działa z udziałem narkotyków, niebezpiecznych leków lub urządzeń, napaści i / czy bateria i inne przestępstwa.

PROCES ZGŁOSZENIA

Oddzielny wniosek należy złożyć do programu opieki. Wszyscy kandydaci ADN wybrane będą musieli również zastosowanie do Cirtus College. Dostępnych jest kilka opcji przyjmowania i Postęp w tym Generic, opcji Zaawansowane Placement, a opcja 30-Unit. Dostępnych informacji w pakiecie aplikacji, na stronie internetowej oraz w zaplanowanych warsztatów informatycznych posiadanych przez doradców pielęgniarskich. Odwiedź stronę internetową dla daty stosowania.

AS stopniu licencjata studentów nauki wynikach

Studenci ukończeniu zarejestrowanych pielęgniarstwa stopień będzie:

  1. Wykazywać opiekuńcze zachowanie wobec klienta, znacząco inne / s, rówieśników i innych członków zespołu opieki zdrowotnej, stworzenie warunków, które szanuje indywidualnych praw człowieka, wartości i przekonań kulturowych i duchowych.

  2. Zastosować myślenie krytyczne do formułowania diagnoz pielęgniarskich poprzez obserwację stanu zdrowia klienta i zachowania, a dzięki interpretacji informacji uzyskanych od klienta oraz innych osób, w tym zespołu opieki zdrowotnej.

  3. Opracowania planu opieki, z holistycznego punktu widzenia, we współpracy z klientem, co gwarantuje, że usługi pośrednie i bezpośrednie opiekę pielęgniarską zapewniają bezpieczeństwo klienta, komfortu, higieny i ochrony, i dla zapobiegania chorobom oraz środki naprawcze, z uwzględnieniem kontinuum zdrowie-choroba.

  4. Wykazać bezpieczne, etyczne dostawę opieki w ciągu życia, który spełnia standardy zawodowe podczas wykonywania umiejętności niezbędne do tego rodzaju działań, jakie należy podjąć opieki, biorąc pod indywidualności konto klienta, wyjaśniając leczenia zdrowia klienta i jego rodziny i uczy klienta i rodziny, co zrobić troska o potrzeby zdrowotne klienta.

  5. Użyj rozsądną ocenę kliniczną, delegować zadania podwładnym na podstawie zarówno w zakresie prawnej praktyce podwładnych oraz na przygotowanie i zdolności potrzebne do zadań, które mają być przekazane, a następnie na nadzorowanie opieki pielęgniarskiej jest udzielona przez podwładnych.

  6. Oceny skuteczności planu ochrony poprzez obserwację stanu zdrowia klienta i zachowania, oznak i objawów choroby i reakcji na leczenie, a dzięki komunikacji z klientem i zdrowotnymi członków zespołu, a następnie zmodyfikować plan, ile potrzeba.

  7. Akt adwokata klienta, jak wymagają tego okoliczności, poprzez inicjowanie działań w celu promowania, poprawy, utrzymania i przywracania zdrowia lub zmienić decyzji lub działań, które są sprzeczne z interesami lub życzenia klienta i dając klientowi możliwość podejmowania świadomych decyzji dotyczących opieki zdrowotnej przed nim znajduje.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Celebrating over 90 years of service, Citrus College is located in Glendora in the foothills of the San Gabriel Mountains, approximately twenty-five miles northeast of metropolitan Los Angeles.

Celebrating over 90 years of service, Citrus College is located in Glendora in the foothills of the San Gabriel Mountains, approximately twenty-five miles northeast of metropolitan Los Angeles. Pokaż mniej