Associate of Nursing - pielęgniarka w stanie Waszyngton

OlympicCollege01

Proszę sprawdzić nasze e-broszurę!

Olympic College jest dwuletnim uczelni publicznych w stanie Waszyngton, który oferuje ponad 70 różnych stopni i świadectw transferu akademickich i profesjonalnych programów technicznych. Kampus w Bremerton znajduje się na terenie 33-hektarowej ramy widokiem z góry Olympic, Mt. Rainier, wloty słonowodne, a Cascade Góry.

Olympic College oferuje kilka programów do przygotowania wykwalifikowanych mężczyzn i kobiet, aby dostarczać wysokiej jakości opieki pielęgniarskiej. Pielęgniarstwo absolwenci znajdują zatrudnienie w wielu placówkach opieki zdrowotnej: w domu opieki zdrowotnej, szpitale, biura społeczności lokalnych i więcej.

OlympicCollege08

Olympic College oferuje dwuletni program nauczania pielęgniarstwa celu przygotowanie wykwalifikowanych mężczyzn i kobiety do zarejestrowanych pielęgniarek. Dwuletni program został zatwierdzony przez Komisję Jakości Opieki Pielęgniarstwo Washington State (Assurancewww.doh.wa.gov/hsqa/Professions/Nursing) I jest akredytowany przez Komisję Akredytacyjną Edukacji w Dziedzinie Pielęgniarstwa (www.acenursing.org). Program zawiera równowagę kursów kształcenia ogólnego, teorii pielęgniarstwa i praktyki pielęgniarskiej. Po akceptacji, większość studentów będzie zakończyć program w sześciu kwartałów akademickich. PIELĘGNIARKA 151, Obliczenia dawek, wymaga minimalnej temperaturze 3,7 stopnia. Wszystkie pozostałe kursy pielęgniarskie wymagają minimalnej 2,2 (80%) lub wyższej klasy punkt postępu w Programie opieki. Absolwenci są przygotowani do pracy jako zarejestrowanych pielęgniarek w domu opieki zdrowotnej, szpitale, opieki długoterminowej oraz agencjami opieki środowiskowej. Absolwent Programu Opieki otrzyma Associate Technical Arts, który kwalifikuje kandydata (kwalifikacji), aby przystąpić do egzaminu NCLEX do uzyskania licencji jako pielęgniarka. Licencja zezwala na pielęgniarkę do używania tytułu prawnego Registered Nurse w stanie Waszyngton.

OlympicCollege02

Dlaczego olimpijski College?

 1. Osobiste uwagi i małych klas
 2. Przystępnej cenie czesnego oraz u rodziny
 3. Domy hali dostępny na kampusie
 4. Dogodnie usytuowany w pobliżu Seattle
 5. TOEFL nie jest wymagane
 6. Intensive English Program
 7. Darmowe rozmowy partnerzy
 8. Międzynarodowy Student Club
 9. Na terenie kampusu pracy
 10. 4-i 6-tygodniowe letnie sesje Intensive English
 11. Gwarantowana transferu wstęp uniwersytet wyznaczonych uniwersytetach 4-letnich
 12. Małe międzynarodowa populacji studentów stwarza możliwości mówić po angielsku
 13. Możliwości angażowania się w życie kampusu i uczynić przyjaciółmi na całe życie

Czesne i typowe koszty: Nierezydent
Czesne / Opłaty $ +4.053
Książki / akcesoria $ +1.095
Inny $ 3.355
Pokój / deska $ +9.828
RAZEM $ 18231

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
18,231 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa