wellness

inicjacja

Października 2018 / Czas trwania: 10 miesięcy / nauka szkolna

prezentacja

Estetyka i alt = "wellness są bardzo obecne w naszym społeczeństwie, dowodem na to jest duża liczba centrów estetycznych i alt =" wellness, które oferują swoje usługi na całym świecie, od hoteli, spa, luksusowych rejsów, spa , centra urody, centra urody, kliniki estetyczne, które oferują usługi na rzecz osobistego wizerunku i dobrego samopoczucia osoby.

Ismet jest pierwszą szkołą biznesu w dziedzinie terapii naturalnych oferowanych w Hiszpanii własnego Mistrza w estetyce i wellness, a także z holistycznym strony, poprzez UCAM prestiżowej uczelni z 60 punktów.

Magister jest podzielony na trzy główne obszary, jedną z nich jest estetyka i alt = "wellness przez naturę, skoncentrowany na kosmetykach naturalnych, aromaterapii i olejkach eterycznych, który jest uzupełniony innymi technikami, takimi jak wirtualna mezoterapia homeopatyczna i terapia dietetyczna naturysta, a z drugiej strony obszar masażu skoncentrowany na ajurwedzie z innymi komplementarnymi, takimi jak bambus, terapia kamieniami, champi i pindas, a następnie z japońskim masażem odmładzającym twarz, który jest inną nieagresywną techniką dla ludzkiego ciała, która Uzupełniamy shiatsu o estetykę.

Te obszary wraz z innymi osiągają to, że student może zastosować zarówno techniki masażu, jak i naturopatii do estetyki i alt = "wellness".

Student może trwać do 4 dyplomów uniwersyteckich w pierwszym, które mogą następnie potwierdzającymi te kredyty dla pana.

miareczkowanie

Po zakończeniu programu (1500 godzin pracy między nauczaniem i osobistym - 480horas w klasie) i po przejściu badań ewaluacyjnych, dwa dyplomy wydane przez przetwarzane:

  • Magister estetyki i wellness (60 punktów ECTS)
  • İsmet: Masters in Aesthetics and Wellness - (prywatny tytuł).

Dostęp do badań

Przyjęcie każdego kandydata zostanie ocenione przez komitet akademicki.

Wymagania wstępne:

A) studentów z wyższym wykształceniem (dyplom, stopień lub stopień w każdym obszarze tematycznym) dostarczyć poświadczoną kserokopię tytule lub w ich oryginalnym lub poświadczoną kserokopię uiszczania opłat za wydanie tytułowy wadę. Dla studentów pochodzących z państwa niebędącego członkiem Traktatu bolońskiego powinna dostarczyć dyplom lub świadectwo ukończenia studiów z Apostil.

B) studenci bez dyplomu uniwersyteckiego: profil kandydata będą oceniane przez Komisję między UCAM i İsmet zdecydować, czy należy przyjmować studentów do programu (minimum pięć lat doświadczenia zawodowego w dziedzinie widocznego badania).

Program kursu

Moduł 1: Wprowadzenie do historii estetyki i kosmetyk i potrzebują dzisiaj.

Moduł 2: Dermatologic anatomofisiopatologia. podstaw.

Moduł 3: Pierwsza pomoc

Moduł 4. Kosmetyki naturalne

Moduł 5. Aromaterapia

Moduł 6. Olejki eteryczne w zabiegach kosmetycznych

Homeopatyczny Mezoterapia wirtualna Moduł 7 do zabiegów kosmetycznych, cellulit, otyłość i twarzy

8. Moduł Ortomolecular w estetycznej i urody (skóra, włosy i paznokcie)

9. naturystów moduł Dietoterapia i otyłość

10. Moduł odmłodzenia twarzy japońskiego masażu

Moduł 11. Shiatsu stosowane do estetyki

12. Moduł gimnastyka twarzy i twarzy masaż pindas

14. Moduł ajurwedyjski masaż

Moduł 15. Masaż z pędów bambusa, pindas, CHAMPI i stoneterapii

Moduł 16: Metodologia badań i projektowania

Moduł 17: Praca magisterska

kariera

Po ukończeniu studiów uczniowie mogą zdecydować się na stworzenie estetycznego centrum i alt = "wellness lub pracować w nich w hotelach, spa, spa, siłowniach, w tour operatorach, takich jak rejsy, między innymi. Szkolenie zawodowe będzie obejmować te techniki w ich zwykłej przestrzeni roboczej, w ich centrum estetycznym i / lub alt = "wellness", w centrum terapii, w klinice medycyny estetycznej lub w innym miejscu nadającym się do ćwiczenie aktywności estetycznej i alt = "wellness". Dzięki temu szkoleniu profesjonalista może rozszerzyć swoje portfolio technik, aby osiągnąć nie tylko wzrost liczby klientów dzięki rozszerzonej ofercie handlowej, ale także poprawić wyniki ich pracy.

tutorships

studenci İsmet, mieć opiekuna, który może przejść w przypadku zmiany harmonogramu, trudności śledzenia obiektów, indywidualną poradę, rozwoju zawodowego, między innymi.

usługi dodatkowe

Promocje i oferty specjalne w innych kursach. sala komputerowa z dostępem do Internetu. Wyposażenie serwisów na sprzedaż. Promocje w centrum İsmet terapii. poradnictwo akademicki przez opiekuna studiów. Terapie w praktyce dla studentów. ISMETalumni, stowarzyszenie absolwentów. Płyta praca. Porady na temat wykonywania zawodu podatku, pracy, poziom rachunkowości, marketingu, komunikacji, LOPD, bezpieczne CPR, inni.

modalność

Tygodnik w rano, po południu lub w sobotę. Możliwość łączenia kilku sposobów.

Program prowadzony przez:
Język hiszpański

Zobacz 7 więcej kursów w ISMET - Formación en salud y terapias naturales »

Ostatnia aktualizacja September 12, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
10 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,600 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Data końcowa
Lipiec 31, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Lipiec 31, 2019

Masaje ayurvédico

Cosmética natural

Aromaterapia

Stone Therapy