University Certificate of Competence 60 Credits Award: 50 punktów na poziomie 3 i 10 punktów na poziomie 4

London South Bank University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

University Certificate of Competence 60 Credits Award: 50 punktów na poziomie 3 i 10 punktów na poziomie 4

London South Bank University

Ten kurs w niepełnym wymiarze godzin, realizowany w ciągu jednego roku akademickiego, dotyczy koncepcji opieki skoncentrowanej na osobie, opartej na zasadach określonych w programach Trust Induction Programmes i uwzględnia rolę pracownika wspierającego służby zdrowia zarówno w podnoszeniu jakości życia pacjentów z zakresem długoterminowych warunków i ich roli w zapewnianiu szybkiego i skutecznego identyfikowania pacjentów, których warunki ulegają pogorszeniu. Kurs uznaje także rolę pracowników wspierających służby zdrowia w pracy zespołowej i przyczynia się do gwałtownie zmieniających się wzorców usług w ramach NHS.

Kurs ma na celu umożliwienie ci rozwinięcia się fleksyjnego i dociekliwego podejścia do twojej praktyki, a także do rozwijania wiedzy i zrozumienia, dzięki którym możesz rozwijać swoją praktykę. Będziesz zachęcany do rozwijania współczesnego podejścia do opieki opartego na najlepszych dostępnych dowodach i do demonstrowania swojego zaangażowania w doskonałość w opiece nad pacjentami i ich rodzinami oraz opiekunami. Kurs ma również na celu zachęcenie cię do podtrzymania osobistego rozwoju i podjęcia długotrwałego podejścia do nauki.

Ta nowo akredytowana nagroda została opracowana w odpowiedzi na kilka ważnych raportów opublikowanych w 2013 r. W związku z obawami dotyczącymi jakości podstawowej opieki zapewnianej pacjentom w ramach NHS Trusts. Kurs został opracowany we współpracy z kluczowymi Trusts Trusts i jest postrzegany jako część rozwoju kariery dla pracowników w grupach 1-4.

Sektor opieki zdrowotnej poszukuje wykwalifikowanej, wykształconej i kompetentnej siły roboczej, zdolnej zapewnić opiekę wysokiej jakości osobom, którym służy. Kwalifikacje te pomogą w skoncentrowaniu się na tych potrzebach, bardziej bezpośrednio związanych z rozwojem kompetencji i praktyk w miejscu pracy.


Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb


Moduły

 • Wzmocnienie opieki skoncentrowanej na osobie
 • Poprawa jakości życia ludzi z warunkami LongTerm
 • Rozpoznawanie, ocena i zarządzanie pogorszeniem dorosłego pacjenta
 • Zarządzanie zmianami i praca zespołowa


Możliwość zatrudnienia

Kurs odzwierciedla wizję Uniwersytetu "większego nacisku na edukację wspomagającą karierę" i został opracowany jako część "drabiny kariery" dla pracowników opieki zdrowotnej, niezależnie od tego, czy chcesz rozwinąć swoją rolę w ramach personelu NHS, czy też aspirujesz do profesjonalny trening.


Usługa zatrudnienia

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.


Nauczać i uczyć

Jest to kurs w niepełnym wymiarze godzin obejmujący 18 dni nauki w ciągu jednego roku akademickiego. Będziesz pracował w placówkach opiekuńczych i zademonstrujesz swoją naukę w praktyce, a także poprzez symulowaną praktykę i pisemne oceny podczas kursu.


Wymagania wstępne

Aby wziąć udział w kursie, kandydaci będą musieli mieć:

 1. Aktualne zatrudnienie jako Pracownik Wsparcia Opieki Zdrowotnej lub równorzędny pracujący z dorosłymi,
 2. Wsparcie menedżera
 3. Dowód bieżącej oceny i osobistego przeglądu rozwoju
 4. Dowód aktualnego szkolenia obowiązkowego i ustawowego

Pożądane jest, aby kandydaci oczywiście mieli:

 1. Matematyka i angielski GSCE A * - C lub odpowiednik
 2. Kwalifikacje zawodowe na poziomie 2


Opłaty i finansowanie

Możesz kwalifikować się do otrzymania finansowania od swojego pracodawcy / Trustu w celu podjęcia tej kwalifikacji. Porozmawiaj z pracodawcą o możliwościach rozwoju zawodowego.

Wszystkie moduły mogą ulec zmianie przez uniwersytet i mogą różnić się od modułów oferowanych podczas studiów.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 11, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W niepełnym wymiarze czasu
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą