Program licencjacki: Specjalizacja pielęgniarska

Informacje ogólne

Opis programu

Specjalizacja pielęgniarska

The Texas A

124449_doctors-2607295_960_720.jpg

StockSnap / Pixabay

College of Nursing oferuje trzy ścieżki licencjackie i trzy programy magisterskie.

Tradycyjny tor BSN przeznaczony jest dla studentów, którzy ukończyli dwa lata zajęć z Texas A

Ścieżka BSN drugiego stopnia to 15-miesięczny, przyspieszony program dla tych, którzy już uzyskali tytuł licencjata w nie-pielęgniarskim obszarze studiów. Ścieżka wykorzystuje tradycyjne, bezpośrednie instrukcje, a także działania symulacyjne, doświadczenia kliniczne, nauczanie zespołowe i wideokonferencje wykładów. Ta opcja jest oferowana zarówno w kampusach Bryan / College Station, jak i Round Rock.

Ścieżka od RN do BSN jest dla tych, którzy są już zarejestrowanymi pielęgniarkami ze stopniem naukowym, którzy chcą uzyskać tytuł licencjata. Kandydaci z RN-do-BSN, którzy ukończyli studia w ramach programu LVN-do-RN, programu ratunkowego lub programu dyplomowego, muszą uzyskać co najmniej 35 zbywalnych punktów w swoim programie, aby się o nie ubiegać. Ta opcja jest dostępna w pełnym i niepełnym wymiarze godzin i w całości oferowana online.

Program MSN-Nursing Education uczy absolwentów stosowania zasad edukacji w roli pedagoga w różnych placówkach opieki nad pacjentami oraz w szkołach wyższych poprzez ukończenie 36-godzinnego programu nauczania. Biorąc zaawansowaną ocenę stanu zdrowia NURS 653, studenci powinni uczestniczyć w dwóch osobnych doświadczeniach klinicznych w kampusie przez łącznie 45 godzin, aby osiągnąć cele kliniczne tego kursu określone przez American Association of Colleges of Nursing dla dowolnego stopnia MSN . Ta opcja jest oferowana przede wszystkim przez Internet, umożliwiając uczniom zrównoważenie kariery, rodziny i innych obowiązków podczas rozwijania edukacji.

Program MSN-Family Nurse Practitioner uczy absolwentów wykonywania zawodu podstawowej opieki zdrowotnej wśród szerokiej gamy klientów, koncentrując się na promocji zdrowia, zmniejszaniu ryzyka, zapobieganiu chorobom i zarządzaniu chorobami poprzez ukończenie 36-godzinnego programu nauczania. Biorąc zaawansowaną ocenę stanu zdrowia NURS 653, studenci powinni uczestniczyć w dwóch osobnych doświadczeniach klinicznych w kampusie przez łącznie 45 godzin, aby osiągnąć cele kliniczne tego kursu określone przez American Association of Colleges of Nursing dla dowolnego stopnia MSN . Jest to program hybrydowy, z większością zajęć prowadzonych online.

Program MSN-Forensic Nursing uczy absolwentów opieki nad ofiarami i sprawcami traumatycznych wydarzeń lub przestępstw, które skutkują traumą lub śmiercią. Podczas opieki nad pacjentami będą oni również odpowiedzialni za obserwowanie, rozpoznawanie, gromadzenie i dokumentowanie dowodów kryminalistycznych związanych z traumatycznym wydarzeniem lub czynem przestępczym w celu ich późniejszego wykorzystania w postępowaniu cywilnym lub karnym w ramach 36-godzinnego programu nauczania. Studenci proszeni są o przybycie na kampus w Bryan-College Station w celu uzyskania orientacji i ograniczonej liczby zajęć klasowych. Biorąc zaawansowaną ocenę stanu zdrowia NURS 653, studenci powinni uczestniczyć w dwóch osobnych doświadczeniach klinicznych w kampusie przez łącznie 45 godzin, aby osiągnąć cele kliniczne tego kursu określone przez American Association of Colleges of Nursing dla dowolnego stopnia MSN .

Co chcesz zrobić z pielęgniarstwem?

Zarejestrowana pielęgniarka, edukacja pielęgniarska, pielęgniarka, pielęgniarka sądowa i wiele innych.

Pamiętaj: Twój kierunek nie równa się twojej karierze! Aby uzyskać więcej pomysłów na to, jak wykorzystać wykształcenie do pracy, porozmawiaj z konkretnym doradcą zawodowym.

Możliwości stypendialne

  • Prezydenckie stypendium: płaci czesne w pełnym wymiarze godzin i opłaty przez okres do 4 lat po raz pierwszy na studiach pierwszego roku
  • Stypendium Eagle Elite: wypłaca 3000 $ rocznie przez okres do 4 lat
  • Transfer Stypendium: wypłaca 2000 $ rocznie przez okres do 2 lat
  • Stypendia darczyńców: TAMUT przyznaje różne stypendia darczyńców studentom kontynuującym naukę na podstawie zasług. Stypendia wahają się od 250 do 2000 USD rocznie.
  • W pełni przyjęci nowi, szukający tytułu studenci zagraniczni z przychodzącym GPA co najmniej 2,5 lub 980 SAT mogą ubiegać się o stypendium Global Heritage. Stypendium Global Heritage w Teksasie A.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

As a member of The Texas A&M University System, Texas A&M University-Texarkana is a comprehensive regional University that provides students with academically challenging, engaging, and reward ... Czytaj więcej

As a member of The Texas A&M University System, Texas A&M University-Texarkana is a comprehensive regional University that provides students with academically challenging, engaging, and rewarding educational experiences through quality teaching, scholarship, student support services, co-curricular programming, research, and service. Pokaż mniej