Terapia pre-zawodowych

International Accelerator

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Terapia pre-zawodowych

International Accelerator

Badania Preprofessional: Pre-Terapii Zajęciowej

Preprofessional studia w College of Applied Sciences Zdrowia przeznaczone są dla studentów, którzy zamierzają realizować swoje licencjackich lub kształcenia akademickiego w profesjonalnych programach naszego Kolegium. Preprofessional studenci zazwyczaj są koncerny kinezjologii. Doradcy dla studentów w terapii zajęciowej i pre-pre-terapii fizycznej są dostępne w College Biura Spraw Studenckich i biurach towarowych. Studenci są również zachęcani do udziału w preadmission sesje informacyjne, które odbywają się co miesiąc w działach OT i PT.

Zakończenie wymaganego kursu pracy lub osiągnięcia minimalnej średniej z ocen nie gwarantuje wstęp do profesjonalnego programu. Pre-OT i pre-PT studenci muszą wypełnić wszystkie wymagania tytuł licencjata, w tym głównym, oprócz badań preprofessional.

Pre-Terapii Zajęciowej

Terapeuta zajęciowy świadczenia usług w celu maksymalizacji funkcji i zadowolenie osób, których życie codzienne wydajność została przerwana i zagrożone przez chorobę, niepełnosprawność, stres życia i innych czynników. Terapeuta zajęciowy zapewnia osoba z możliwości udziału w starannie dobranych działań pracy, zabawy lub self-care. Terapeuta zajęciowy również wykorzystuje różne metody wzajemnej rozwiązywania problemów, zmiany środowiska, urządzeń adaptacyjnych, technologii i metod leczenia biomechanicznych i czuciowo wspierać i zwiększyć wydajność.

Wielu terapeutów zajęciowych pracować w warunkach szpitalnych, ale jest coraz większy nacisk na profilaktykę i leczenie osób niepełnosprawnych w ustawieniach nieklinicznych. W rezultacie, wiele nowych obszarów zatrudnienia są obecnie dostępne. Na przykład, terapeutów zajęciowych są coraz częściej stosowane w systemach szkolnych, gdzie pracują z dziećmi niepełnosprawnymi, zwiększając ich zdolność do wykonywania jako studenci. Współpraca z organizacjami zdrowia w domu, terapeutów zajęciowych pomoc osobom i rodzinom odpowiednio funkcjonować w codziennych zadaniach. W warunkach przemysłowych, są pracownicy pomocy 'niepełnosprawne lub urazów powrócić do pracy zarobkowej. Ponadto, terapeutów zajęciowych opracowali prywatne praktyki.

studenci terapii Pre-zawodowych mogą wybrać jeden z głównych, ale powinien działać z preprofessional doradcą plan studiów, która spełnia pre-zawodowych badaniach dotyczących leczenia wymagań, jak również wymagania dla głównych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Boston, Massachusetts
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Boston, Massachusetts
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą