HEALTHCARESTUDIES.PL

Uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu na całym świecie

Doktorat z filozofii albo dr mogą wymagać osiem lat lub więcej, aby zakończyć, a także rozprawa. W większości dziedzin, posiadanie dr kwalifikuje uchwyt do zostania profesorem wybranego tematu. Istnieje wiele różnych dostępnych programów.

Znajdź najlepsze szkoły biznesu, uniwersytety, MBA na uczelniach w Europie, USA, Azji, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i na całym świecie!

Wyniki wyszukiwania Filter

EdD Health and Human Performance

Concordia University Chicago - Exercise Science Graduate Degree Online Programs
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 8 tyg. Sierpień 2019 Stany Zjednoczone River Forest + 1 więcej

Ph.D. w Przywództwie - Zdrowie

Doktorat kliniczny w terapii zajęciowej

George Washington University - School of Medicine and Health Sciences Online
Online Zaoczne Sierpień 2019 Stany Zjednoczone Washington

Internetowy doktorat kliniczny w terapii zajęciowej jest przeznaczony dla licencjonowanych terapeutów zajęciowych, którzy posiadają wcześniejszy stopień magistra w dowolnej dziedzinie. Program przygotowuje Cię do odkrywania nowych specjalizacji, opracowywania programu terapii zajęciowej i prowadzenia w tej dziedzinie poprzez nauczanie i praktykę.

Doktor zdrowia publicznego

Georgia Southern University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Statesboro

Program Doctor of Public Health (Dr.PH) w Georgia Southern University przygotuje Cię do bycia skutecznym pracownikiem służby zdrowia. Niezależnie od tego, czy jesteś pełnoetatowym studentem, czy zatrudnionym pracownikiem służby zdrowia, nasz program zapewni Ci wiedzę, umiejętności i wartości, których będziesz potrzebować, aby dołączyć do siły roboczej lub podnieść swoje umiejętności i ścieżkę kariery.

DPsych w Psychologii Doradztwa

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 7 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Glasgow + 1 więcej

Jedyny program tego rodzaju w Szkocji, DPsych na GCU oferuje szeroki rozwój kliniczny i szkolenia, które zabierze Cię do poziomu zarejestrowanego psychologa poradnictwa. Pracuj ze złożonymi grupami klientów i rozszerz swoją wiedzę.

Magister Terapii Zajęciowej: Post-professional Master's

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Medford + 1 więcej

Podyplomowe studia magisterskie są przeznaczone dla zarejestrowanych terapeutów zajęciowych z tytułem licencjata w OT.

Lekarz pediatra post-magisterski

Sacred Heart University Online
Online Zaoczne 3 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Fairfield

Oferowany przez Sacred Heart University internetowy program post-magisterski doktora praktyki pielęgniarskiej zapewnia skoncentrowaną na praktyce naukę doktorancką dzięki innowacjom i praktycznym badaniom klinicznym oraz stypendiom.

Doktorat z psychologii klinicznej

Palacky University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Olomouc + 1 więcej

Studium doktoranckie z psychologii klinicznej to trzyletni program, które mogą być badane w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Koncentruje się na badaniach naukowych i rozwoju podstaw teoretycznych z zakresu psychologii klinicznej, której celem są do diagnozowania, leczenia i ważyć do adaptacji społecznej osób

Program psychologia kliniczna (PsyD) w CII

California Institute of Integral Studies
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone San Francisco + 1 więcej

Program PsyD na CIIS jest wyjątkowy. Położony w samym sercu San Francisco, nasz był pierwszym akredytowanych uczelni w Ameryce Północnej, aby oferować programy, które łączą wiedzę zachodniej psychologii z duchowością Wschodniej.

Doktorat Precision Cancer Medicine

Queen's University Belfast
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Wrzesień 2019 Wielka Brytania Belfast + 1 więcej

Interdyscyplinarne Centrum Badań nad Rakiem i Biologii Komórki (CCRCB) stawia na najwyższą jakość doskonałości badawczej. Aby zrealizować naszą misję, realizujemy pierwszą serię programów badawczych w określonych obszarach, łącząc innowacyjną naukę odkryć z kliniczną translacją, aby osiągnąć najlepsze wyniki dla pacjentów chorych na raka.

Doktorat (Wydział Nauk o Zdrowiu)

University of Bradford
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 7 lat(a) Wrzesień 2019 Wielka Brytania Bradford + 1 więcej

Zapraszamy aplikacje entuzjastycznych studentów, którzy chcą poznać aspekt praktyki związany z naszymi klastrami badawczymi.

Doctor of Philosophy (Pharmaceutical Sciences) (Badania)

Taylor’s University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 8 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Subang Jaya + 1 więcej

Ten program doktorancki w dziedzinie nauk farmaceutycznych zapewnia rygorystyczne szkolenia badawcze w wielu dyscyplinach naukowych, które są kluczowe dla sukcesu współczesnych naukowców farmaceutycznych w przemyśle farmaceutycznym, administracji i środowiskach akademickich.

Doktorat z epidemiologii klinicznej

Pontificia Universidad Javeriana
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 5 lat(a) Styczeń 2020 Kolumbia Bogotá + 1 więcej

Program Doktorat w Epidemiologii Klinicznej ma na celu dostarczenie doświadczeń akademickich, które umożliwiają szkolenie naukowców z umiejętnością przeprowadzania i niezależnego kierowania procesami badawczymi, które przyczyniają się do postępu klinicznego i opieki zdrowotnej. Jako podstawowa dyscyplina medycyny klinicznej, szkolenie lekarzy w tej dziedzinie zmierza do generowania lub kwalifikacji metod, które wspierają dowody i pozwalają na przewidywanie i skuteczne interwencje, od praktyki klinicznej, po procesy chorobowe.

PhD in Global Health / International Public Health

EUCLID (Euclid University)
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Washington Gambia Gambia Online + 3 więcej

Doktor Praktyki Pielęgniarskiej

Grand Canyon University
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 więcej

Program doktora pielęgniarskiego w uniwersytecie Grand Canyon (DNP) prowadzi pielęgniarki, informatyków pielęgniarek i liderów pielęgniarek w stosowaniu aktualnych badań do praktyki lub wyzwań systemowych w celu osiągnięcia pozytywnego wpływu.

Kliniczne doktoraty

University of Stirling
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 36 - 96 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Stirling + 1 więcej

Nasz Doktorat Kliniczny jest jedynym tego rodzaju w Szkocji, dostosowanym do potrzeb pielęgniarek, położnych i pokrewnych pracowników służby zdrowia. Kurs jest zorientowany na praktykę i został zaprojektowany, aby przygotować Cię do roli lidera w sektorze opieki zdrowotnej.