HEALTHCARESTUDIES.PL

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Stany Zjednoczone

stopnie doktorskie są jednymi z najbardziej prestiżowych kwalifikacji oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego. Ci, którzy posiadają tytuł doktora zdobyć prawo być skierowana pod tytułem „” Doktora i są uznawane za ekspertów w danym obszarze tematycznym.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Stany Zjednoczone, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktorat w fizykoterapii

University of Central Arkansas
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 45 - 60 godziny Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Conway + 1 więcej

Doktorat w Physical Therapy w University of Central Arkansas ma na celu przygotowanie studentów do naukowców i liderów. Uczony nie tylko odkrywa, integruje i stosuje wiedzę, ale również komunikuje się i rozpowszechnia go.

Doktor Fizykoterapii

University of Central Arkansas
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 123 - 166 godziny Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Conway + 1 więcej

Profesjonalne Doktor programu fizykoterapii przygotowuje osoby do uzyskania licencji fizjoterapeutów. Po procesie selektywnego przyjmowania, 56 studenci są zapraszani każdym semestrze zimowym, aby rozpocząć naukę w trzyletnim programie Profesjonalne DPT.

Lekarz akupunktury i medycyny orientalnej

South Baylo University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Los Angeles

Baylo Uniwersytet Południowej (SBU) oferuje kursy i szkolenia dla Clerkship studiów doktoranckich. SBU zachęca studentów i wykładowców do Excela akademickiej w pielęgnowaniu i środowiska wspomagającego.

Ph.D. w naukach biomedycznych

UMaineOnline (University of Maine)
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Orono

Po zaakceptowaniu bądź do Ph.D. w Biomedical Science, lub Ph.D. w Inżynierii Biomedycznej programu, a przed identyfikacji opiekuna pracy dyplomowej, studenci zostaną poinformowani przez Komitet Doradczy pierwszym roku (FYA). Jest członkiem komitetu FYA w każdej instytucji partnerskiej.

Ph.D. w inżynierii biomedycznej

UMaineOnline (University of Maine)
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Orono

Po zaakceptowaniu bądź do Ph.D. w Biomedical Science, lub Ph.D. w Inżynierii Biomedycznej programu, a przed identyfikacji opiekuna pracy dyplomowej, studenci zostaną poinformowani przez Komitet Doradczy pierwszym roku (FYA).

Lekarz chiropraktyka

New York Chiropractic College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 5 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Seneca Falls + 1 więcej

Doktor Chiropraktyki studiów przesuwa Misja, wizja i wartości New York Chiropractic College poprzez przygotowanie lekarzy chiropraktyka, którzy świadczą podstawową opiekę i współpracy,

Doktorat z etyki służby zdrowia

Duquesne University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Pittsburgh + 1 więcej

Wszystkie programy Healthcare Ethics (HCE) obejmuje kursów akademickich i klinicznych etyki obroty lub staże. Studenci mogą studiować w pełnym lub w niepełnym wymiarze czasu. Studentów zaocznych musi wziąć minimum 2 kursy każdy upadek i semestr letni. Zazwyczaj kursy stopnia HCE prowadzone są w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Doktor nauk o zawodzie lekarza (EdD)

A.T. Still University, Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 7 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Kirksville + 1 więcej

Ten 100% program online koncentruje się na rozwijaniu edukatorów zawodów związanych z opieką zdrowotną. Unikalna w swojej klasie, ten internetowy program jest przeznaczony do praktykowania klinicystów, nauczycieli opieki zdrowotnej, liderów i dyrektorów, którzy pragną realizować swoją pasję do nauczania.

Doctor of Heath Science (DHSc)

A.T. Still University, Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 7 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Kirksville + 1 więcej

Ten program przygotowuje studentów do lepszego zrozumienia i skutecznego zarządzania i oceny rozwiązań dla bieżących wyzwań związanych z dostępem do opieki zdrowotnej, kosztami i jakością. Pracownicy służby zdrowia mają wiedzę i umiejętności potrzebne do osiągnięcia doskonałych wyników w zarządzaniu projektami, podejmowaniu decyzji, kierowaniu organizacją, ustanawianiu standardów opartych na dowodach oraz zdobywaniu kompetencji w zakresie stosowania badań w praktyce zawodowej. Jednodniowa rezydencja odbywa się w Arizonie, a studenci mogą wybierać spośród następujących stężeń: globalny stan zdrowia, przywództwo

Doctor of Health Administration (DHA)

A.T. Still University, Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 7 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Kirksville + 1 więcej

Ten 100% program online przygotowuje specjalistów ds. Zdrowia, aby stali się innowacyjnymi liderami i rozwiązaniami problemów w branży opieki zdrowotnej. Dzięki połączeniu zajęć teoretycznych z praktycznymi, zajęcia zapewniają studentom całościową wiedzę potrzebną do przejścia do kariery, która poprawia i wpływa na systemy administracji opieki zdrowotnej.

Lekarz praktyk pielęgniarskich, ze szczególnym uwzględnieniem kierownictwa edukacyjnego

Grand Canyon University
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 więcej

DNP w programie edukacji pielęgniarskiej zachęca studentów do angażowania się w populacje z perspektywy opartej na wartościach chrześcijańskiego światopoglądu i zrozumienia wpływu różnych światopoglądów na kulturę, opiekę nad pacjentem i uzdrawianie, w ramach obecnych systemów opieki zdrowotnej.

Doktor Praktyki Pielęgniarskiej

Grand Canyon University
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 więcej

Program doktora pielęgniarskiego w uniwersytecie Grand Canyon (DNP) prowadzi pielęgniarki, informatyków pielęgniarek i liderów pielęgniarek w stosowaniu aktualnych badań do praktyki lub wyzwań systemowych w celu osiągnięcia pozytywnego wpływu.

PhD in Global Health / International Public Health

EUCLID (Euclid University)
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Washington Gambia Gambia Online + 3 więcej

Program psychologia kliniczna (PsyD) w CII

California Institute of Integral Studies
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone San Francisco + 1 więcej

Program PsyD na CIIS jest wyjątkowy. Położony w samym sercu San Francisco, nasz był pierwszym akredytowanych uczelni w Ameryce Północnej, aby oferować programy, które łączą wiedzę zachodniej psychologii z duchowością Wschodniej.

Lekarz pediatra post-magisterski

Sacred Heart University Online
Online Zaoczne 3 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Fairfield

Oferowany przez Sacred Heart University internetowy program post-magisterski doktora praktyki pielęgniarskiej zapewnia skoncentrowaną na praktyce naukę doktorancką dzięki innowacjom i praktycznym badaniom klinicznym oraz stypendiom.