HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

stopnie doktorskie są jednymi z najbardziej prestiżowych kwalifikacji oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego. Ci, którzy posiadają tytuł doktora zdobyć prawo być skierowana pod tytułem „” Doktora i są uznawane za ekspertów w danym obszarze tematycznym.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Billings, MT ma dość szkoły wyższe dla ambitnych studentów do wyboru. Niektóre nazwy są często słyszeli Montana State University, Walla Walla University, University of Mary i College of Technology Montana.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Program doktoranckiej terapii zajęciowej

Rocky Mountain College
Studia doktoranckie
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

The Rocky Mountain College doktorat doktorancki jest jednym z pierwszych programów doktoranckiej terapii zajęciowej w stanie Montana w stanie Montana. Jako maturalny stopień d ...

Czytaj więcej