close

Filtry

Zobacz wyniki

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Michigan

Doktorat lub doktora filozofii, to najwyższy stopień przyznany w wielu dziedzinach naukowych. Ogólnie wymagający projekt badawczy i pracy doktorskiej, a także kilka lat studiów, stopień doktora kwalifikuje danej osoby jako eksperta w wybranej dziedzinie.Online learning czy e-learning to proces, aby dowiedzieć się za pomocą różnego rodzaju mediów, które dostarczają tekst, audio, zdj… Czytaj więcej

Doktorat lub doktora filozofii, to najwyższy stopień przyznany w wielu dziedzinach naukowych. Ogólnie wymagający projekt badawczy i pracy doktorskiej, a także kilka lat studiów, stopień doktora kwalifikuje danej osoby jako eksperta w wybranej dziedzinie.

Online learning czy e-learning to proces, aby dowiedzieć się za pomocą różnego rodzaju mediów, które dostarczają tekst, audio, zdjęcia, animacje i video streaming. To istnieje wiele procesów e-learningowych dyfuzję wiedzy i dowiedzieć się bez granic.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Michigan. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Michigan. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Michigan i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Michigan i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Michigan bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Spring Arbor University
Spring Arbor, Stany Zjednoczone

Doctor of Nursing Practice (DNP) w zakresie przywództwa strategicznego to najwyższe kwalifikacje, jakie pielęgniarka może osiągnąć. Program studiów online Spring Arbor Univers ... +

Doctor of Nursing Practice (DNP) w zakresie przywództwa strategicznego to najwyższe kwalifikacje, jakie pielęgniarka może osiągnąć. Program studiów online Spring Arbor University umożliwia ukończenie podróży edukacyjnej przy zachowaniu pełnego harmonogramu pracy. -
Studia doktoranckie
Język angielski
Sie 2021
Online
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów