HEALTHCARESTUDIES

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Las Rzeki

Doktorat lub doktora filozofii, to najwyższy stopień przyznany w wielu dziedzinach naukowych. Ogólnie wymagający projekt badawczy i pracy doktorskiej, a także kilka lat studiów, stopień doktora kwalifikuje danej osoby jako eksperta w wybranej dziedzinie.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

River Forest wieś w Cook County, Illinois, USA. Wieś jest ważna, gdyż jest siedliskiem wysoko w rankingu uczelni. Miasto położone jest w thesuburbs dobrze renomowanych miastach.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Las Rzeki. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Las Rzeki. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Las Rzeki i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Las Rzeki i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Las Rzeki bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

2 Wyniki z Studia magisterskie, Las Rzeki, Kształcenie na odległość Filter

EdD Health and Human Performance

Concordia University Chicago - Exercise Science Graduate Degree Online Programs
Studia doktoranckie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
8 tyg.
Język angielski
Online

Ph.D. w Przywództwie - Zdrowie

Czytaj więcej

Doktorat Zdrowie i wydajność człowieka

Concordia University Chicago - Exercise Science Graduate Degree Online Programs
Studia doktoranckie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
8 tyg.
Język angielski
Online

The EdD in Leadership - Health

Czytaj więcej