HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

stopnie doktorskie są jednymi z najbardziej prestiżowych kwalifikacji oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego. Ci, którzy posiadają tytuł doktora zdobyć prawo być skierowana pod tytułem „” Doktora i są uznawane za ekspertów w danym obszarze tematycznym.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

San Diego jest głównym miastem prowincji Kalifornii, położony na wybrzeżu Oceanu Spokojnego. San diego jest uważany za jedną z najbardziej wykształconych miast USA. Badania wskazują, że około 41 procent jednostki na poziomie lub powyżej 25 roku życia są co najmniej stopień licencjata posiadacz.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktor pielęgniarstwa (DNP)

University of San Diego Hahn School of Nursing and Health Science
Studia doktoranckie
Język angielski

Przenieś swoją praktykę - i wpływ - na szczyt. Jeśli aspirujesz do tego, by stać się twórcą zmian w pielęgniarstwie, dobrze przygotowanym do przewodzenia opiece zdrowotnej w n ...

Czytaj więcej

Doktorat w naukach biomedycznych

Sanford Burnham Prebys Medical Discovery Institute
Studia doktoranckie
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Sanford Burnham Prebys Medical Discovery Institute 's Graduate School of Biomedical Sciences to interdyscyplinarny program oferujący szkolenia w wielu dziedzinach badań biolog ...

Czytaj więcej