HEALTHCARESTUDIES

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Fort Lauderdale

Doktorat lub doktora filozofii, to najwyższy stopień przyznany w wielu dziedzinach naukowych. Ogólnie wymagający projekt badawczy i pracy doktorskiej, a także kilka lat studiów, stopień doktora kwalifikuje danej osoby jako eksperta w wybranej dziedzinie.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Fort Lauderdale to miasto w USA, w stanie Floryda, na wybrzeżu Atlantyku 23 mil (37 km) na północ od Miami. Fort Lauderdale jest nazwany po serii fortów wybudowanych przez Stany Zjednoczone podczas II wojny Seminole. Osiem wyższych uczelni mają główne lub satelitarnej kampusy w Ft Lauderdale.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Fort Lauderdale. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Fort Lauderdale. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Fort Lauderdale i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Fort Lauderdale i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Fort Lauderdale bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Studia magisterskie, Fort Lauderdale, Kształcenie na odległość Filter

Doktor praktyki pielęgniarskiej

Nova Southeastern University Online
Studia doktoranckie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
6 semestry
Język angielski
Online

W naszym programie DNP zidentyfikujesz problemy zdrowotne i przekształcisz złożone badania w rzeczywiste programy, które polepszą pole. Jeśli nie masz MSN, ale masz pokrewny t ...

Czytaj więcej