HEALTHCARESTUDIES.PL

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w California

Doktorat lub doktora filozofii, to najwyższy stopień przyznany w wielu dziedzinach naukowych. Ogólnie wymagający projekt badawczy i pracy doktorskiej, a także kilka lat studiów, stopień doktora kwalifikuje danej osoby jako eksperta w wybranej dziedzinie.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w California. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w California. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w California i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w California i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w California bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Wyniki wyszukiwania Filter

Lekarz akupunktury i medycyny orientalnej

South Baylo University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Los Angeles

Baylo Uniwersytet Południowej (SBU) oferuje kursy i szkolenia dla Clerkship studiów doktoranckich. SBU zachęca studentów i wykładowców do Excela akademickiej w pielęgnowaniu i środowiska wspomagającego.

Program psychologia kliniczna (PsyD) w CII

California Institute of Integral Studies
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone San Francisco + 1 więcej

Program PsyD na CIIS jest wyjątkowy. Położony w samym sercu San Francisco, nasz był pierwszym akredytowanych uczelni w Ameryce Północnej, aby oferować programy, które łączą wiedzę zachodniej psychologii z duchowością Wschodniej.