Filter
Studia doktoranckie
Stany Zjednoczone California Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w California

Doktorat lub doktora filozofii, to najwyższy stopień przyznany w wielu dziedzinach naukowych. Ogólnie wymagający projekt badawczy i pracy doktorskiej, a także kilka lat studiów, stopień doktora kwalifikuje danej osoby jako eksperta w wybranej dziedzinie.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w California. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w California. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w California i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w California i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w California bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

South Baylo University

Baylo Uniwersytet Południowej (SBU) oferuje kursy i szkolenia dla Clerkship studiów doktoranckich. SBU zachęca studentów i wykładowców do Excela akademickiej w pielęgnowa ... [+]

Baylo Uniwersytet Południowej (SBU) oferuje kursy i szkolenia dla Clerkship studiów doktoranckich. SBU zachęca studentów i wykładowców do Excela akademickiej w pielęgnowaniu i środowiska wspomagającego.

Program doktorancki Cele i kompetencje

W jednej linii z Południowej Baylo University (SBU) misji, następujące cele zostały zaprojektowane tak, aby osiągnąć cele programu i kompetencje. Absolwenci programu DAOM w SBU będzie mógł:

Wykazać zaawansowanej wiedzy na temat oceny stanu pacjenta i diagnozowania

Po ukończeniu studiów, doktoranci będą w stanie wykazać, pogłębione i poszerzone znajomości:

Interpretacja tekstów klasycznych OZUŚ oceny i diagnozy pacjenta; Integracja obu diagnostyce biomedycznej Medycznej; oceny stanu pacjenta i umiejętności diagnostyczne różnych schorzeń, które są powszechnie postrzegane w OZUŚ praktyce klinicznej. ... [-]
Stany Zjednoczone Los Angeles
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Chiński,Koreański
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
California Institute of Integral Studies

Program PsyD na CIIS jest wyjątkowy. Położony w samym sercu San Francisco, nasz był pierwszym akredytowanych uczelni w Ameryce Północnej, aby oferować programy, które łąc ... [+]

Psychologia kliniczna (PsyD) Program na CIIS

Program PsyD na CIIS jest wyjątkowy. Położony w samym sercu San Francisco, nasz był pierwszym akredytowanych uczelni w Ameryce Północnej, aby oferować programy, które łączą wiedzę zachodniej psychologii z duchowością Wschodniej. Kontynuujemy dziś zaprezentować dynamiczny Psychologia kliniczna program, który łączy w sobie najnowsze badania naukowe ze światem wielkich tradycji mądrości. Wierzymy, że taka synteza pozwala na głębokie zrozumienie ludzkiej kondycji, a także wgląd w najbardziej skutecznych sposobów pomocy potrzebującym.

Program PsyD jest starannie zaprojektowane, aby przygotować studentów do praktyki ukierunkowane kariery w psychologii klinicznej. Jako członek Krajowej Rady Szkół i programy Profesjonalnego Psychologii (NCSPP), nasz model szkolenia lekarz-naukowiec zapewnia szerokie i ogólne wykształcenie w dziedzinie psychologii klinicznej, które dodatkowo integruje głębokość-psychologiczne, społeczne, ekologiczne i duchowe wymiary ludzkie doświadczenie do programu nauczania.... [-]

Stany Zjednoczone San Francisco
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku