HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

stopnie doktorskie są jednymi z najbardziej prestiżowych kwalifikacji oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego. Ci, którzy posiadają tytuł doktora zdobyć prawo być skierowana pod tytułem „” Doktora i są uznawane za ekspertów w danym obszarze tematycznym.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Dothan, Alabama mówi się, że "kapitał orzechowe świata" ze względu na jedną z jego podstawowych upraw. Zimy w Dothan są zazwyczaj łagodne i ogólny klimat mówi się ciepłe i wilgotne.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Lekarz medycyny osteopatycznego

Alabama College of Osteopathic Medicine
Studia doktoranckie
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Medycyna Osteopathic jest odrębną formą praktyki medycznej w Stanach Zjednoczonych. Medycyna Osteopathic zapewnia wszystkie korzyści płynące z nowoczesnej medycyny, w tym leki ...

Czytaj więcej