HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Tajwan kawalerów oferty.

stopnie doktorskie są jednymi z najbardziej prestiżowych kwalifikacji oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego. Ci, którzy posiadają tytuł doktora zdobyć prawo być skierowana pod tytułem „” Doktora i są uznawane za ekspertów w danym obszarze tematycznym.

Tajwan (chiński tradycyjny: 台湾 lub 台湾, chiński uproszczony: 台湾 Tai WAN) jest naród, który jest domem dla ponad 23 milionów osób i jest jednym z najgęściej zaludnionych miejsc na świecie. Najbardziej prestiżowy uniwersytet jest Krajowa Taiwan University.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Tajwan. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Tajwan tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktor nauk o zdrowiu na świecie

National Taiwan University College of Public Health
Studia doktoranckie
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
8&nbsp;-&nbsp;12 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Global Health Program (GHP) to akredytowany przez CEPH program skierowany do międzynarodowych talentów. GHP pozwala na wzbogacające wykształcenie dzięki ciekawym pracom tereno ...

Czytaj więcej

Studia doktoranckie w dziedzinie nauk kognitywnych

National Chung Cheng University
Studia doktoranckie
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Zupełnie English Program Doktorat z nauk kognitywnych (CS) z National Chung Cheng University (CCU) to nowy program doktorska formalnie założona w 2013 roku, stworzony przez ws ...

Czytaj więcej