close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Doktorat z filozofii albo dr mogą wymagać osiem lat lub więcej, aby zakończyć, a także rozprawa. W większości dziedzin, posiadanie dr kwalifikuje uchwyt do zostania profesorem wybranego tematu. Istnieje wiele różnych dostępnych programów. Molekularna podstawa choroby jest jednym z głównych ognisk nauk molekularnych. Cel tej dziedzinie jest zdobycie wiedzy poprzez budowanie umiejętn… Czytaj więcej

Doktorat z filozofii albo dr mogą wymagać osiem lat lub więcej, aby zakończyć, a także rozprawa. W większości dziedzin, posiadanie dr kwalifikuje uchwyt do zostania profesorem wybranego tematu. Istnieje wiele różnych dostępnych programów.

Molekularna podstawa choroby jest jednym z głównych ognisk nauk molekularnych. Cel tej dziedzinie jest zdobycie wiedzy poprzez budowanie umiejętności i badań, aby dowiedzieć się z informacjami o poziomie molekularnym chorób.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

West Lafayette to miasto w stanie Indiana w rankingu najbardziej zaludnionego miasta w Indianie z populacją 29.000 mieszkańców. To gospodarze Uniwersytet Purdue, który jest prestiżowym zapisanie instytucja ponad 40.000 studentów.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
MSc
format_list_bulleted Filtry
Purdue University College of Pharmacy
West Lafayette, Stany Zjednoczone

Wydział Chemii Leków i Farmakologii Molekularnej (MCMP) jest jednym z najwyżej ocenianych programów w kraju i jest wyjątkowy, ponieważ łączy w sobie chemię medyczną i farmakol ... +

Wydział Chemii Leków i Farmakologii Molekularnej (MCMP) jest jednym z najwyżej ocenianych programów w kraju i jest wyjątkowy, ponieważ łączy w sobie chemię medyczną i farmakologię molekularną. Studenci naszego doktoratu program będzie szkolony w środowisku, które łączy podejście chemiczne i biologiczne, co jest niezbędne do przełożenia podstawowych odkryć na nowatorskie terapeutyki. Podejścia naukowe stosowane przez studentów i ponad 25 wykładowców w MCMP obejmują chemię medyczną i biologię chemiczną, biologię komórkową i molekularną, farmakologię molekularną, chemię biofizyczną i obliczeniową, biologię systemową, funkcjonalną i farmakogenomikę. Tematy badań biomedycznych omówione w MCMP można ogólnie podzielić na trzy ogólne obszary: biologię raka, neuronaukę i choroby zakaźne. Nasz doktorat program jest w pełni zaangażowany w doskonałość i innowacje w edukacji doktorantów. studentów. Jesteśmy środowiskiem integrującym i wspierającym, pełnym energicznych i kreatywnych studentów, stypendystów, wykładowców i pracowników. Zapoznaj się z naszymi stronami wydziałowymi i skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i naszym doktoratem. program. -
Studia doktoranckie
Język angielski
Sie 2021
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami