close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Doktorat lub doktora filozofii, to najwyższy stopień przyznany w wielu dziedzinach naukowych. Ogólnie wymagający projekt badawczy i pracy doktorskiej, a także kilka lat studiów, stopień doktora kwalifikuje danej osoby jako eksperta w wybranej dziedzinie. W odniesieniu do badań nauk biologicznych i przyrodniczych, uczniowie mogą skupić się na jednym aspekcie nauk przyrodniczych lub nauk… Czytaj więcej

Doktorat lub doktora filozofii, to najwyższy stopień przyznany w wielu dziedzinach naukowych. Ogólnie wymagający projekt badawczy i pracy doktorskiej, a także kilka lat studiów, stopień doktora kwalifikuje danej osoby jako eksperta w wybranej dziedzinie.

W odniesieniu do badań nauk biologicznych i przyrodniczych, uczniowie mogą skupić się na jednym aspekcie nauk przyrodniczych lub nauki, jak one działają razem, takich jak ochrona środowiska i zdrowia ludzkiego lub biologii i geologii.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

West Lafayette jest miasto uczelni w Indianie składają się prawie w całości z pięknej czerwonej cegły. Miasto znajduje się cały szereg uniwersytetów znany przede wszystkim dla ich maszyn i program technologii.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Pokaż mniej
Wybierz kierunki studiów
arrow_drop_up arrow_drop_down
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Purdue University College of Pharmacy
West Lafayette, Stany Zjednoczone

Wydział Chemii Leków i Farmakologii Molekularnej (MCMP) jest jednym z najwyżej ocenianych programów w kraju i jest wyjątkowy, ponieważ łączy w sobie chemię medyczną i farmakol ... +

Wydział Chemii Leków i Farmakologii Molekularnej (MCMP) jest jednym z najwyżej ocenianych programów w kraju i jest wyjątkowy, ponieważ łączy w sobie chemię medyczną i farmakologię molekularną. Studenci naszego doktoratu program będzie szkolony w środowisku, które łączy podejście chemiczne i biologiczne, co jest niezbędne do przełożenia podstawowych odkryć na nowatorskie terapeutyki. Podejścia naukowe stosowane przez studentów i ponad 25 wykładowców w MCMP obejmują chemię medyczną i biologię chemiczną, biologię komórkową i molekularną, farmakologię molekularną, chemię biofizyczną i obliczeniową, biologię systemową, funkcjonalną i farmakogenomikę. Tematy badań biomedycznych omówione w MCMP można ogólnie podzielić na trzy ogólne obszary: biologię raka, neuronaukę i choroby zakaźne. Nasz doktorat program jest w pełni zaangażowany w doskonałość i innowacje w edukacji doktorantów. studentów. Jesteśmy środowiskiem integrującym i wspierającym, pełnym energicznych i kreatywnych studentów, stypendystów, wykładowców i pracowników. Zapoznaj się z naszymi stronami wydziałowymi i skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i naszym doktoratem. program. -
Studia doktoranckie
Język angielski
Sie 2021
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów