Filter
Studia doktoranckie
Malta Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Malta kawalerów oferty.

Doktorat z filozofii albo dr mogą wymagać osiem lat lub więcej, aby zakończyć, a także rozprawa. W większości dziedzin, posiadanie dr kwalifikuje uchwyt do zostania profesorem wybranego tematu. Istnieje wiele różnych dostępnych programów.

Malta to mała, wyspiarskie państwo na Morzu Śródziemnym, która leży na południe od Sycylii, we Włoszech. Malta promuje się powodzeniem jako całkowicie dwujęzyczna narodu na maltańskim i angielskim. Liczy się dla wielu instytucji edukacyjnych w pozostałej części świata, jako kraju, gdzie angielski jest językiem ojczystym i dlatego często nawet dotować studentów tam się go uczyć. Zdecydowana większość obywateli maltańskich mówić po angielsku w bardzo wysokim standardzie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Malta. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Malta tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Results

University of Malta

Oprócz nauczanego składnika, który jest taki sam jak w Master in Advanced Clinical Pharmacy, Pharm. D. od studentów oczekuje się rozprawy doktorskiej i zaawansowanego doś ... [+]

.

Doktorat w aptece (Pharm D.) to poziom 8 stopnia oferowany przez Wydział Farmacji na Uniwersytecie Maltańskim, Malta, we współpracy z College of Pharmacy na University of Illinois w Chicago (UIC), USA. Wydział Farmacji na Uniwersytecie Maltańskim ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie edukacji klinicznej i badań w dziedzinie farmacji, natomiast College of Pharmacy na University of Illinois w Chicago plasuje się w czołówce aptek w USA. Ten kurs jest wyjątkowy, ponieważ łączy w sobie rozwój i zastosowanie zaawansowanych umiejętności aptek klinicznych z badaniami kontekstualnymi. Wykładane jednostki badawcze są realizowane wspólnie przez oba uniwersytety.... [-]

Malta Valletta
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku