Filter
Studia doktoranckie
Malta Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Malta kawalerów oferty.

Doktorat z filozofii albo dr mogą wymagać osiem lat lub więcej, aby zakończyć, a także rozprawa. W większości dziedzin, posiadanie dr kwalifikuje uchwyt do zostania profesorem wybranego tematu. Istnieje wiele różnych dostępnych programów.

Malta to mała, wyspiarskie państwo na Morzu Śródziemnym, która leży na południe od Sycylii, we Włoszech. Malta promuje się powodzeniem jako całkowicie dwujęzyczna narodu na maltańskim i angielskim. Liczy się dla wielu instytucji edukacyjnych w pozostałej części świata, jako kraju, gdzie angielski jest językiem ojczystym i dlatego często nawet dotować studentów tam się go uczyć. Zdecydowana większość obywateli maltańskich mówić po angielsku w bardzo wysokim standardzie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Malta. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Malta tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

University of Malta

Oprócz nauczanego składnika, który jest taki sam jak w Master in Advanced Clinical Pharmacy, Pharm. D. od studentów oczekuje się rozprawy doktorskiej i zaawansowanego doś ... [+]

.

Doktorat z farmacji (Pharm D.) jest stopniem 8 stopnia oferowanym przez Wydział Farmacji na University of Malta Malcie, we współpracy z College of Pharmacy na Uniwersytecie Illinois w Chicago (UIC), USA. Departament Farmacji na University of Malta ma wieloletnie doświadczenie w edukacji i badaniach farmacji klinicznej, podczas gdy College of Pharmacy na University of Illinois w Chicago zalicza się do najlepszych uczelni farmaceutycznych w USA. Ten kurs jest wyjątkowy, ponieważ łączy rozwój i zastosowanie zaawansowanych umiejętności farmacji klinicznej z badaniami kontekstowymi. Nauczane jednostki badawcze są dostarczane wspólnie przez oba uniwersytety.... [-]

Malta Valletta
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku