Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Malta.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Malta kawalerów oferty.

Master

Doktorat lub doktora filozofii, to najwyższy stopień przyznany w wielu dziedzinach naukowych. Ogólnie wymagający projekt badawczy i pracy doktorskiej, a także kilka lat studiów, stopień doktora kwalifikuje danej osoby jako eksperta w wybranej dziedzinie.

Malta to mała, wyspiarskie państwo na Morzu Śródziemnym, która leży na południe od Sycylii, we Włoszech. Malta promuje się powodzeniem jako całkowicie dwujęzyczna narodu na maltańskim i angielskim. Liczy się dla wielu instytucji edukacyjnych w pozostałej części świata, jako kraju, gdzie angielski jest językiem ojczystym i dlatego często nawet dotować studentów tam się go uczyć. Zdecydowana większość obywateli maltańskich mówić po angielsku w bardzo wysokim standardzie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Malta. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Malta tutaj.

Czytaj więcej

Doktorat w aptece (Pharm D.)

University of Malta
Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat October 2018 Malta Valletta

Oprócz nauczanego składnika, który jest taki sam jak w Master in Advanced Clinical Pharmacy, Pharm. D. od studentów oczekuje się rozprawy doktorskiej i zaawansowanego doświadczenia, jak określono w programie studiów. [+]

.

Doktorat w aptece (Pharm D.) to poziom 8 stopnia oferowany przez Wydział Farmacji na Uniwersytecie Maltańskim, Malta, we współpracy z College of Pharmacy na University of Illinois w Chicago (UIC), USA. Wydział Farmacji na Uniwersytecie Maltańskim ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie edukacji klinicznej i badań w dziedzinie farmacji, natomiast College of Pharmacy na University of Illinois w Chicago plasuje się w czołówce aptek w USA. Ten kurs jest wyjątkowy, ponieważ łączy w sobie rozwój i zastosowanie zaawansowanych umiejętności aptek klinicznych z badaniami kontekstualnymi. Wykładane jednostki badawcze są realizowane wspólnie przez oba uniwersytety.... [-]