Filter
Studia doktoranckie
Kolumbia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Kolumbia kawalerów oferty.

stopnie doktorskie są jednymi z najbardziej prestiżowych kwalifikacji oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego. Ci, którzy posiadają tytuł doktora zdobyć prawo być skierowana pod tytułem „” Doktora i są uznawane za ekspertów w danym obszarze tematycznym.

Kolumbia, oficjalnie Republika Kolumbii, jest jednolita republika konstytucyjna obejmuje trzydzieści dwa wydziały.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Kolumbia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Kolumbia tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Pontificia Universidad Javeriana

Program Doktorat w Epidemiologii Klinicznej ma na celu dostarczenie doświadczeń akademickich, które umożliwiają szkolenie naukowców z umiejętnością przeprowadzania i niez ... [+]

Program Doktorat w Epidemiologii Klinicznej ma na celu dostarczenie doświadczeń akademickich, które umożliwiają szkolenie naukowców z umiejętnością przeprowadzania i niezależnego kierowania procesami badawczymi, które przyczyniają się do postępu klinicznego i opieki zdrowotnej.

Jako podstawowa dyscyplina medycyny klinicznej, szkolenie lekarzy w tej dziedzinie zmierza do generowania lub kwalifikacji metod, które wspierają dowody i pozwalają na przewidywanie i skuteczne interwencje, od praktyki klinicznej, po procesy chorobowe.

Tak rozumiana działalność badawcza doktorantów i lekarzy będzie ukierunkowana na generowanie coraz dokładniejszych, wiarygodnych i aktualnych metod podejmowania decyzji, które poprawią warunki i procedury opieki nad pacjentem i promocji zdrowie Oznacza to możliwość generowania nowych metod lub udzielania naukowych odpowiedzi na problemy występujące w praktyce klinicznej.... [-]

Kolumbia Bogotá
Styczeń 2020
Spanish (Colombia)
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku