HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Hiszpania kawalerów oferty.

Doktorat lub doktora filozofii, to najwyższy stopień przyznany w wielu dziedzinach naukowych. Ogólnie wymagający projekt badawczy i pracy doktorskiej, a także kilka lat studiów, stopień doktora kwalifikuje danej osoby jako eksperta w wybranej dziedzinie.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Hiszpania. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Hiszpania tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktor Nauk o Zdrowiu

Universidad de La Laguna
Studia doktoranckie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język hiszpański
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program zapewnia kompleksową ochronę podstawowych absolwentów studiów doktoranckich i klinicznej w różnych gałęziach nauk medycznych i nauk o życiu, które przyczyniają się do: ...

Czytaj więcej

Doktor nauk medycznych i farmaceutycznych Nauki, Rozwoju i jakość życia

Universidad de La Laguna
Studia doktoranckie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Doktorat w dziedzinie nauk medycznych i farmaceutycznych, rozwój i jakość życia jest programem doktoranckim Universidad de La Laguna . Ten program doktorancki ma ponad 60 bada ...

Czytaj więcej