Filter
Studia doktoranckie
Ameryce Środkowej i na Karaibach Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

stopnie doktorskie są jednymi z najbardziej prestiżowych kwalifikacji oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego. Ci, którzy posiadają tytuł doktora zdobyć prawo być skierowana pod tytułem „” Doktora i są uznawane za ekspertów w danym obszarze tematycznym.

Obszarem globalnego zdrowia jest kwestia poprawy stanu zdrowia fizycznego i psychicznego ludzi na całym świecie. Tematyka badań może obejmować zdrowie społeczności, socjologię zdrowia i choroby, zdrowie publiczne, czynniki psychologiczne w zdrowiu globalnym, rozwój przywództwa i zarządzanie systemami zdrowia.

Morze Karaibskie jest morze Oceanu Atlantyckiego znajduje się w tropikach półkuli zachodniej. Jest on ograniczony przez Meksyku i Ameryce Środkowej na zachodzie i południowym zachodzie, na północy Wielkich Antyli, na wschód od Małych Antyli, a na południe od Ameryki Południowej.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Globalna opieka zdrowotna, Ameryce Środkowej i na Karaibach

International University For Graduate Studies - IUGS

IUGS studenci są zazwyczaj w połowie kariery specjalistów, którzy ukończyli po licencjata zajęć. Studenci, którzy potrzebują dodatkowych zajęć, aby spełnić ich wymagania, ... [+]

Filozofia i misja instruktażowy

IUGS studenci są zazwyczaj w połowie kariery specjalistów, którzy ukończyli po licencjata zajęć. Studenci, którzy potrzebują dodatkowych zajęć, aby spełnić wszystkie wymagania będą okazją do podjęcia kursu (y) z innym akredytowanej instytucji po maturze lub przez niezależnego badania na IUGS.

Zajęć przedłożony do zaawansowanego transferu stałego kredytu musi zostać zatwierdzony przez dziekana. Zajęć muszą być odpowiednie do celów akademickich i / lub zawodowych studentów i być zgodne ze stopniem, który ma być uzyskane.

Podstawowym zadaniem jest pomóc tym uczniom, aby zakończyć stopień doktora w wybranej dziedzinie badań w celu poprawy i przyspieszenia dziedziny zdrowia publicznego i opieki zdrowotnej.... [-]

Dominika Portsmouth
Luty 2020
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku