HEALTHCARESTUDIES.PL

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Portsmouth

stopnie doktorskie są jednymi z najbardziej prestiżowych kwalifikacji oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego. Ci, którzy posiadają tytuł doktora zdobyć prawo być skierowana pod tytułem „” Doktora i są uznawane za ekspertów w danym obszarze tematycznym.

Dominika ma konkurencyjnego systemu edukacji, rywalizując innych na całym Zachodzie. Uczniowie w tym karaibskim kraju wyspie może mieszać się z innymi poważnymi studentów z całego świata. Angielski jest językiem urzędowym, ale uczniowie mówiący innymi językami mogą czuć się tak samo jak w domu ze względu na handel międzynarodowy kraju.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Portsmouth. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Portsmouth. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Portsmouth i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Portsmouth i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Portsmouth bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktorat z administracji zdrowia i administracji publicznej opieki zdrowotnej

International University For Graduate Studies - IUGS
Ośrodek kształcenia Zaoczne Wrzesień 2019 Dominika Portsmouth

IUGS studenci są zazwyczaj w połowie kariery specjalistów, którzy ukończyli po licencjata zajęć. Studenci, którzy potrzebują dodatkowych zajęć, aby spełnić ich wymagania, otrzymają możliwość odbycia kursu w innej akredytowanej instytucji po uzyskaniu matury lub niezależnego studiowania w IUGS. Zajęć przedłożony do zaawansowanego transferu stałego kredytu musi zostać zatwierdzony przez dziekana.

Doktorat z Behavioral Health & psychoanalizy

International University For Graduate Studies - IUGS
Ośrodek kształcenia Zaoczne Wrzesień 2019 Dominika Portsmouth

Wydział Zdrowia Behawioralnej zapewnia akredytację, uznane i niedrogie stopni doktorskich i magisterskich stopni dla zachowania pracowników służby zdrowia, którzy pragną poszerzyć swoją rozwoju osobistego i zawodowego.

Doktorat w badaniach uzależnień

International University For Graduate Studies - IUGS
Ośrodek kształcenia Zaoczne Wrzesień 2019 Dominika Portsmouth

Uzależnienie STUDIA