HEALTHCARESTUDIES.PL

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Olomouc

Doktorat z filozofii albo dr mogą wymagać osiem lat lub więcej, aby zakończyć, a także rozprawa. W większości dziedzin, posiadanie dr kwalifikuje uchwyt do zostania profesorem wybranego tematu. Istnieje wiele różnych dostępnych programów.

Republika Czeska ma ugruntowaną i badania oparte wykształcenie wyższe. Doprowadziło to do nauki ini Praga jeden z szanowanych programu 's w Europie, ponieważ kultywuje ducha kreatywności i innowacyjności wśród studentów.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Olomouc. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Olomouc. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Olomouc i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Olomouc i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Olomouc bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktorat z psychologii klinicznej

Palacky University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Olomouc + 1 więcej

Studium doktoranckie z psychologii klinicznej to trzyletni program, które mogą być badane w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Koncentruje się na badaniach naukowych i rozwoju podstaw teoretycznych z zakresu psychologii klinicznej, której celem są do diagnozowania, leczenia i ważyć do adaptacji społecznej osób