Popularny Zdrowia dr

Programy doktoranckie w opiece zdrowotnej są przeznaczone dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę naukową w dziedzinie medycyny. Studia doktoranckie obejmują zazwyczaj kombinacji kursów akademickich i badawczych oraz w zależności od programu, także szkolenie praktyczne. Studia doktoranckie mają na celu rozwój wiedzy w dziedzinie związanej ze zdrowiem, a studenci są do produkcji oryginalnych badań i przedstawienie pracy dyplomowej pod koniec studiów, które są następnie badane przez komitet ekspertów. Doktor absolwentów zdrowia może kontynuować swoją karierę naukową w akademiach, rządu i przemysłu. Doktorat w dziedzinie zdrowia można zdobyć w różnych specjalnościach. Niektóre z najbardziej popularnych programów doktoranckich są w dziedzinie zdrowia publicznego, pielęgniarstwa, żywienia i farmacji. Programy w psychologii klinicznej, nauki o żywności i medycyny alternatywnej są również bardzo potrzebne.Wystarczy popatrzeć na niektóre z najlepszych programów doktoranckich w dziedzinie zdrowia wymienionych poniżej, porównać programy nauczania, koszty, a przed wyborem tego, który najbardziej przemawia do Ciebie uczyć lokalizacje. Pamiętaj, że możesz zaoszczędzić czas i skontaktować się z przyjęć na studia na więcej informacji bezpośrednio wypełnić formularz online.

Nowo dodane studia doktoranckie ze opieki zdrowotnej

Glasgow Caledonian University

MSc in Theory of Podiatric Surgery

Październik 15, 2017
Absolutne perspektywy Umiejętności, które zdobędziesz w naszej pracy w niepełnym wymiarze czasu teorii chirurgii podiatrycznej pomogą Ci rozwinąć karierę w chirurgii, praktyce mięśniowo-szkieletowej lub zaawansowanym klinicznym - niezależnie od tego, czy pracujesz w Wielkiej Brytanii czy za granicą. Pomyślne ukończenie Studium Podyplomowego (PgD) jest war… [+]unkami kwalifikującymi się do podjęcia nauki w praktyce pod opieką chirurga podiatrycznego. [-]

Asian university for women

Zdrowia Publicznego

Październik 15, 2017
Zdrowie publiczne jest nauką o ochronie i poprawie stanu zdrowia rodzin i społeczności poprzez promowanie zdrowego stylu życia, badania nad chorobami i zapobieganiem urazom oraz wykrywanie i kontrolę chorób zakaźnych.

Jönköping University

Licencjat Z Dziedziny Protetyki I Ortotyki

Październik 13, 2017
Chirurdzy i ortodystyk współpracują z urządzeniami wspomagającymi, które siedzą na zewnątrz ciała i zastępują lub pomagają każdej części ciała, która nie działa prawidłowo.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co to jest doktor Nauk o Zdrowiu?