Popularny Zdrowia dr

Programy doktoranckie w opiece zdrowotnej są przeznaczone dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę naukową w dziedzinie medycyny. Studia doktoranckie obejmują zazwyczaj kombinacji kursów akademickich i badawczych oraz w zależności od programu, także szkolenie praktyczne. Studia doktoranckie mają na celu rozwój wiedzy w dziedzinie związanej ze zdrowiem, a studenci są do produkcji oryginalnych badań i przedstawienie pracy dyplomowej pod koniec studiów, które są następnie badane przez komitet ekspertów. Doktor absolwentów zdrowia może kontynuować swoją karierę naukową w akademiach, rządu i przemysłu. Doktorat w dziedzinie zdrowia można zdobyć w różnych specjalnościach. Niektóre z najbardziej popularnych programów doktoranckich są w dziedzinie zdrowia publicznego, pielęgniarstwa, żywienia i farmacji. Programy w psychologii klinicznej, nauki o żywności i medycyny alternatywnej są również bardzo potrzebne.Wystarczy popatrzeć na niektóre z najlepszych programów doktoranckich w dziedzinie zdrowia wymienionych poniżej, porównać programy nauczania, koszty, a przed wyborem tego, który najbardziej przemawia do Ciebie uczyć lokalizacje. Pamiętaj, że możesz zaoszczędzić czas i skontaktować się z przyjęć na studia na więcej informacji bezpośrednio wypełnić formularz online.

Nowo dodane studia doktoranckie ze opieki zdrowotnej

National Cheng Kung University

Międzynarodowa Zaawansowany Program W Zakresie Pielęgniarstwa (IAPN)

Maj 26, 2017
Zgodnie z filozofią naszego działu na doskonałości w edukacji pielęgniarskiej, celem tego międzynarodowego programu głównego jest kultywowanie zaawansowanych specjalistów opieki z wiedzy i umiejętności w zarządzaniu konkretnych problemów zdrowotnych i poprawy praktyki kliniczne.

University Of St. Augustine For Health Sciences

Magister Nauk O Zdrowiu - Trening Sportowy

Maj 22, 2017
… [+]Licencjonowani trenerzy sportowi, certyfikowani trenerzy sportowi i terapeuci sportowi mają prawo do ukończenia studiów magisterskich z specjalizacją w treningu sportowym. Ten program oferuje kursy w odpowiednim czasie, bezpośrednio stosowane, takie jak: wstrząs w zakresie sportu, sportu i niepełnosprawności oraz szkolenie w sytuacjach awaryjnych. [-]

Murdoch University

Licencjat Nauk ścisłych W Biomedycznej Dziedzinie Nauk ścisłych (bsc (hons))

Maj 22, 2017
Jeśli otrzymasz doskonałe wyniki podczas studiów licencjackich na kierunku Biomedical Science, może być uprawniony do uzyskania wyróżnień w dziedzinie nauk biomedycznych. To dodatkowy rok studiów, którego celem jest pogłębienie wiedzy, którą opracowałeś podczas studiów licencjackich na kierunku Biomedical Science.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co to jest doktor Nauk o Zdrowiu?