Read the Official Description

O programie

x

Program All-angielskie PhD in Cognitive Sciences (CS) z National Chung Cheng University (CCU) to nowy program doktorska formalnie założona w 2013 roku, stworzony przez wspólnych wysiłków wśród członków wydziału Centrum Badań Cognitive Sciences, Department of Psychology , absolwent Instytutu Językoznawstwa, Wydział Filozofii, absolwent Instytutu Wychowania, Wydział Elektrotechniki i Informatyki Wydział Inżynierii i Informacji.

CCU został odgrywa wiodącą rolę we wspieraniu i promowaniu nauk kognitywnych przez ponad ćwierć wieku w Tajwanie i jesteśmy podekscytowani, aby ogłosić nowy program doktora przyznające tytuły, co stanowi interdyscyplinarne integracji w wielu dobrze rozwiniętych instytucji akademickich oraz działy w CCU.

Nasz cel

?

Główne cele programu CS mają zbadać naturę ludzkiego umysłu i inteligencji, mechanizmy mózgowe podstawowych funkcji psychicznych i zachowań, które wynikają z umysłowych. Dokładniej, program obejmuje obszary obejmujące psychologię (szczególnie psychologii poznawczej), językoznawstwo, filozofia (zwłaszcza filozofii umysłu), sztuczna inteligencja, przetwarzanie obrazu, uczenia maszynowego i neurologii. W takim razie przewidzieć, aby wkład w badania umysłu, mózgu i zachowań u naszych własnych dyscyplin, ale także skorzystać z ścisłej interakcji i komunikowania się z kolegami z innych dyscyplin, które dzielą te same zainteresowania intelektualne, zarówno na poziomie budowy teorii i poziom badań empirycznych. Do tych celów, zorganizowaliśmy program CS w czterech głównych obszarach zgodnie z wiedzy uczestniczących członków wydziału. Cztery główne obszary są następujące:

 • Cognitive Neuroscience - w tym poznania wzrokowego, neurologii rozwojowej, rozwoju emocjonalnego, czytania i rozwoju języka, modelowania poznawczego, neuroanatomii, neurofizjologii, etc.
 • Językoznawstwo i języka przetwarzanie - w tym składni, semantyki, fonologii, psycholingwistyki, języka i poznania, lingwistyki, akwizycji języka, czytania ze zrozumieniem, etc.
 • Umysł i poznanie - w tym w oparciu o logikę i sztucznej inteligencji, reprezentacji umysłowej, świadomość, etc.
 • Poznanie Stosowanej - w tym starzenia poznawczych, czynników ludzkich, edukacji i nauki, człowiek-komputer projektowania interfejsu, sztucznej inteligencji, przetwarzaniu obrazu i uczenia maszynowego itp
?

Wizja i Perspektywy kariery

 • Zapewnienie różnorodne i bogate środowisko nauki dla studentów CS mieć z pierwszej ręki doświadczenia globalnej wioski.
 • Pielęgnowanie i kultywowanie CS studenci 'umiejętności zawodowych i wiedzy w dziedzinie nauk kognitywnych i dziedzin pokrewnych.
 • Mobilizowanie uczniów ZS z wymaganych szkoleń i umiejętności do prowadzenia (a) nauczania i stanowisk w szkołach i na uniwersytetach, (2) stanowiska R & D w branżach, w których ludzie jak użytkownikami końcowymi są głównym problemem wytwarzanych towarów i produktów.

Kwalifikacja: Kto może się ubiegać?

Uprawnienie do stosowania CS wszystko-angielskie studia doktoranckie jest w pełni zgodne z wymaganiami określonymi przez CCU. Szczegółowe kryteria są następujące:

 • Wnioskodawcy Overseas Chinese studenci muszą wysyłać wnioski do CCU i komisji studiów uniwersyteckich dla zamorskich chińskich studentów w ramach indywidualnych aplikacji. Wynik zostanie wysłany do Komitetu Wejście dla Overseas Chinese University Students, a kandydaci zostaną powiedział indywidualnie z komisji.
 • Wnioskodawcy z Chin kontynentalnych studenci muszą wysyłać wnioski do CCU i komisji studiów uniwersyteckich w kontynentalnej części chińskich studentów w ramach indywidualnych aplikacji. Wynik zostanie wysłany do komitetu studiów uniwersyteckich w kontynentalnej części chińskich studentów, a kandydaci zostaną powiedział indywidualnie z komisji.
 • Wnioskodawcy domowe muszą uzyskać tytuł magistra od krajowej uczelni lub niezależnego studia akredytowane przez Ministerstwo Edukacji na Tajwanie, od zagranicznego (międzynarodowego) uniwersytecie lub college'u uznane przez Ministerstwo Edukacji na Tajwanie lub uzyskały równorzędny poziom edukacji do Dyplom magisterski.
 • Wnioskodawcy międzynarodowe muszą obecnie posiadać obywatelstwo innego kraju innego niż na Tajwanie, w Chinach, Hong Kongu i Makau i nigdy nie odbyła Stan Overseas Chinese Student.
 • Wnioskodawcy muszą przedstawić dowód znajomości języka angielskiego (TOEFL PBT taki, TOEFL CBT, IBT TOEFL, IELTS, TOEIC, czy GEPT).
s

Procedura składania wniosków i wymaganych dokumentów

Wszystkie wnioski powinny być dokonywane za pośrednictwem systemu aplikacyjnego on-line na CCU. Po wypełnieniu wniosku on-line wnioskodawcy powinni wydrukować wszystkie następujące dokumenty i wysłać paczkę do Centrum Spraw Międzynarodowych i Exchange, Narodowy Uniwersytet Chung Cheng.

Wymagane dokumenty

 • Forma Aplikacji
 • Dowód środków finansowych
 • Oświadczenie o obywatelstwie (Formularz ten jest przymocowany na dwóch ostatnich stronach Formularz aplikacyjny)
 • (Minimum) dwa listy polecające
 • Kserokopie najwyższego osiągniętego stopnia
 • Licencjackich i magisterskich (lub najwyższym stopniu) kursy transkrypcje
 • Autobiografia napisana w języku angielskim (w tym powodów do zastosowania, czytanie programów, doświadczenia badawczego, itp)
 • Angielski plan studiów w języku angielskim (w tym tytule, abstrakcyjny, cele badawcze, metody, oczekiwane rezultaty, referencje, itp)
 • Oficjalny dowód znajomości języka angielskiego
 • Praca magisterska i / lub inne powiązane prace naukowe.
Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa