Stopień stowarzyszonej W Pielęgniarstwa

Dzisiejsze Pielęgniarki odgrywają kluczową rolę w systemie ochrony zdrowia. Osób potrzebujących pomocy medycznej polegać na pielęgniarki nie tylko dla ich rozległej wiedzy pielęgniarskiej, ale również za ich wsparcie i opiekuńczy charakter. Jeśli masz naturalną skłonność do pomagania innym i chęć do pracy w dziedzinie opieki zdrowotnej, nasz stopień Associate w Pielęgniarstwa jest dla Ciebie.

Ten program w pełnym wymiarze godzin może być zakończona w ciągu mniej niż dwóch lat i jest zatwierdzony przez Zarząd na Florydzie Pielęgniarstwa. W programie Nursing, możesz otrzymać specjalistyczne szkolenia w krytycznej opieki lub okołooperacyjnej opieki. Po ukończeniu studiów, będziesz uprawniony do podjęcia egzamin Rady Narodowej Licensing (NCLEX-RN), aby stać się pielęgniarka. Po zdaniu egzaminu, można szukać pracy w różnych placówkach opieki zdrowotnej, w tym szpitali, urzędów lekarskich i innych.

Jak długo zajmie mi zakończyć ten program?

Program przeznaczony jest do podjęcia 77 tygodni, aby zakończyć. Z tych, którzy ukończyli program w 2013-2014, 61% wykończone w 77 tygodni.

Jakie są moje szanse na znalezienie pracy, kiedy studia?

Stawka pośrednictwo pracy dla studentów, którzy ukończyli ten program wynosi 75%.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 6 więcej kursów w Southern Technical College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
77 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
47,654 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa