Stopnia w weterynarii

Informacje ogólne

Opis programu

CO MAKE US INNEJ?

1. doświadczenie

Wydział Weterynarii ma ponad 17-letnie doświadczenie i jest dziekanem Wydziału Wspólnoty Autonomicznej Walencji i członek Europejskiego Stowarzyszenia Edukacji Zakładów Weterynarii (EAEVE) i Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Weterynarii (IVSA)

2. Powołanie międzynarodowej

W naszych klasach współistnieć i żyć studentów z kilku krajów i narodowości. Jest to jedyny Wydział Weterynarii w Hiszpanii (i kilka spośród Europie) z trzech międzynarodowych linii stopnia: hiszpańskim, francuskim i angielskim.

3. Wyposażenie

Bo od pierwszego dnia będziesz mieć dostęp do Szpitala Weterynaryjnego i Klinicznej z jego obiektów będzie można w celu poszerzenia swojej wiedzy, studia przypadków oraz przychodzące aktywny udział w 24-godzinnym warcie z usług szpitalnych. Ponadto, będziesz miał dostęp do nauczania i badań Farm, gdzie będą uczestniczyć w praktycznych klinik z większych zwierząt, takich jak konie i krowy, a także praktyczne działania związane z zarządzaniem zwierząt i etnologii i reprodukcji u kóz, owiec , króliki, ptaki, psy i koty. Będziesz uczestniczyć w programie szkolenia innowacyjnego kształcenia akademickiego, który integruje się z nabycia umiejętności zawodowych weterynaryjnych.

Szpital Kliniczny weterynaryjne

Szpital Kliniczny w Universidad CEU weterynaryjne Herrera jest Cardenal otwarte dla publiczności i oferuje usługi z medycyny prewencyjnej w konsultacjach dotyczących wszystkich specjalnościach klinicznych. Ponadto, jego pogotowie jest dostępny 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, i jest obsługiwana przez personel przeszkolony w nagłych weterynarii. Studenci weterynarii nabyć praktyczne szkolenie kliniczne aktywnie uczestnicząc we wszystkich usług wyspecjalizowanych profesjonalistów, obok, którzy są sami nauczyciele na Uniwersytecie. Z wyposażeniem i stopień specjalizacji naszych specjalistów weterynaryjnych, Szpital Kliniczny weterynaryjne CEU jest pionierski obiekt w Hiszpanii. Liczymy na naszych specjalistów.

Nauczanie i badania rolnicze

Poprzez swoich obiektów, różne gatunki zwierząt mogą zostać połączone i Nauk Weterynaryjnych studenci mogą wziąć udział w zajęciach praktycznych obsługi i rozpatrywania koni i zwierząt gospodarskich. Zajęcia praktyczne odbywają się w pierwszym roku i stopniowo stają się bardziej zaawansowane, jak postępuje Oczywiście. Co więcej, urządzenia te mogą być wykorzystane do celów badawczych, rozwój projektów o dużym znaczeniu dla obu firm krajowych i międzynarodowych.

4. Praktyki

Ponad 1000 staże dla zewnętrznego doświadczenia w pracy z ponad 400 specjalistów, aby zapewnić tutorage. Wśród Doświadczenie zawodowe staże mamy podpisane umowy z Bioparc i L'Oceanografic dla spersonalizowanej klinicznych i nieklinicznych szkolenia małych grup.

Co ja mam się uczyć?

Program najpierw koncentruje się na nauce podstawowych dyscyplin, ale potem staje się bardziej zaawansowane koncentrując się na sposoby zapewnienia zdrowia zwierząt i ludzi na podstawie badań ekspertów. W tym celu, jak również poprzez zajęcia teoretyczne i praktyczne w zakładach University - laboratoria, Nauczanie rolnicze, Szpital Kliniczny weterynaryjne - również podejmie staże w klinikach weterynaryjnych zewnętrznych, firm spożywczych, ubojni, ferm produkcyjnych, centrów odzysku i ogrodach zoologicznych przyrody w związku z tym zapewnić Państwu różnych kontaktów w zawodzie Weterynaryjnej.

Http://www.uchceu.com/pl/studies/degree/veterinary

Ostatnia aktualizacja Sie 2017

Informacje o uczelni

Our University belongs to the University Foundation San Pablo-CEU, the most important private education organization in Spain, having more than 26,000 students and 24 centres in every educative level, ... Czytaj więcej

Our University belongs to the University Foundation San Pablo-CEU, the most important private education organization in Spain, having more than 26,000 students and 24 centres in every educative level, among those three Universities in Madrid, Barcelona and Valencia. Pokaż mniej