Stopień 2 Rok Magisterskie "od Zwierzęcia Do Człowieka: Analiza I Zarządzanie Ryzykiem Dla Zdrowia I żywności

MAN-IMAL Programme

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Stopień 2 Rok Magisterskie "od Zwierzęcia Do Człowieka: Analiza I Zarządzanie Ryzykiem Dla Zdrowia I żywności

MAN-IMAL Programme

Prezentacja

Stopień człowieka-IMAL magisterska pt "od zwierzęcia do człowieka: Analizowanie i zarządzania Zagrożeń dla Zdrowia i Żywności", to studia podyplomowe. Dokładniej, jest to dodatkowy i uzupełniający stopień, którego celem jest szkolenie studentów i profesjonalnych menedżerów do pracy w międzynarodowym środowisku, a także dzielić umiejętności związanych z ich dziedzinach wiedzy, w celu poradzenia sobie z kwestiami zdrowia publicznego.

Mocne strony

Program został zaprojektowany przez zespół pedagogiczny ponad 80 ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin (agronomia, medycyna, weterynaria, biologii, farmacji, prawo, ekonomia, zarządzanie). Program kładzie nacisk na zastosowanie silnie pedagogicznych ICTE (technologii informacyjnych i komunikacyjnych w edukacji), co umożliwia indywidualny postęp w ramach programu i procesy uczenia się. Ze względu na międzynarodowy uwzględnieniem programu, wszystkie kursy są prowadzone w języku angielskim i studentów, jak i profesorów z całego świata są mile widziane. Jako taki, program oferuje bogaty wymiany między różnymi kulturami i międzynarodowej perspektywy na tematy zdrowia publicznego.

Organizacja pedagogiczna

Rok akademicki podzielony jest na dwa semestry:

  • 1 semestr: wykłady, ćwiczenia, scenariusze i uczył Projekt opiera się na pięciu oddzielnych jednostek dydaktycznych: epidemiologia, Organizacji Zdrowia i Polityki / Zarządzania i Komunikacji, łańcuchów produkcyjnych, biologicznych i zagrożeń chemicznych i odżywcza skażenia / transferów. Ponadto studenci będą pracować nad projektami uczył w grupach wielodyscyplinarnych. Każda grupa będzie w kontakcie z organizacji / firmy do pracy w określonych dziedzinach, związanych z tematem jedno.
  • 2-gi semestr: 5-to-6- miesięcy staż we Francji lub za granicą, w organizacji / firmy / laboratorium związane z tematem MAN-IMAL. Student wykonywania pracy w celu stworzenia materiału badawczego. Wyniki jego pracy zostaną wyjaśnione i wykazane w obronie pracy dyplomowej przed opiekuna stażu i nauczycieli szkoleniowych.

Wymagania wstępne

W celu zakwalifikowania się, wszyscy kandydaci muszą:

  • Ukończył licencjat z medycznych, biologicznych, farmaceutycznych lub nauk weterynaryjnych, techniki przetwarzania żywności lub rolnictwie,
  • Uzyskać dyplom magistra 1st lat (co odpowiada 60 punktom ECTS na studiach podyplomowych) lub posiada znaczące doświadczenie zawodowe (36 miesięcy) w tych samych dziedzinach, jak wyżej wspomniano,
  • Mają dobry poziom języka angielskiego i minimalny poziom francuskim.

Należy pamiętać, że wszyscy kandydaci z tym profilu będą badane na podstawie każdego przypadku. Wybór jest przedmiotem rygorystycznego procesu kontroli.

Czesne i pomoc finansowa

  1. Roczna opłata za kurs MAN-IMAL magisterska to 270 euro (może ulec zmianie w zależności od wskaźnika rocznego). Pomocy finansowej może zostać przyznane zgodnie z celami motywacji studentów i zawodowych.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
2 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
270 EUR
Locations
Francja - Nantes, Pays de la Loire
Data rozpoczęcia: Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Francja - Nantes, Pays de la Loire
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Price
(może ulec zmianie w zależności od wskaźnika rocznego) - Pomoc finansowa może być przyznana