Popularny Stomatologia Programy

Stomatologia jest dziedziną medycyny, która skupia się na badania, diagnozowania, leczenia i profilaktyki różnych chorób i schorzeń jamy ustnej. Dentyści są bardzo poszukiwane lekarzy, którzy mogą mieć satysfakcjonującą karierę w prywatnych praktyk i szpitali. Najlepsze uniwersytety, uczelnie medyczne i inne instytucje edukacyjne oferują programy studiów w stomatologii na studia licencjackie, magisterskie i studia doktoranckie, a także w formie indywidualnych zajęć. Programy Stomatologia obejmuje naukę tradycyjnych przedmiotów klinicznych z praktycznych szkoleń po nowoczesne metody nauczania. Jest to również typowe dla stomatologów do przeprowadzenia dodatkowych szkoleń w celu specjalizacji, po zdobyciu ich początkowego stopnia. Dostępne są liczne specjalizacje, takie jak ortodoncja, endodoncji, stomatologii, implantologii, stomatologii dziecięcej, stomatologii, weterynarii, technologii stomatologicznej i chirurgii stomatologicznej.Możesz wybierać między różnymi trybami pracy dla studiując w stomatologii i zapisać w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu program. Oprócz tradycyjnych programów na terenie kampusu, uniwersytety oferują internetowych możliwości studyjnych, które są idealnym rozwiązaniem dla studentów, którzy potrzebują więcej elastyczności w swoich badaniach. Rozpocznij wyszukiwanie biorąc spojrzeć na niektóre z najbardziej popularnych programów w dziedzinie stomatologii, wymienionych poniżej i skontaktuj się bezpośrednio przez uniwersytety formularzu online!

Nowo dodane programy ze stomatologii

National Cheng Kung University

Międzynarodowa Zaawansowany Program W Zakresie Pielęgniarstwa (IAPN)

Maj 26, 2017
Zgodnie z filozofią naszego działu na doskonałości w edukacji pielęgniarskiej, celem tego międzynarodowego programu głównego jest kultywowanie zaawansowanych specjalistów opieki z wiedzy i umiejętności w zarządzaniu konkretnych problemów zdrowotnych i poprawy praktyki kliniczne.

University Of St. Augustine For Health Sciences

Magister Nauk O Zdrowiu - Trening Sportowy

Maj 22, 2017
… [+]Licencjonowani trenerzy sportowi, certyfikowani trenerzy sportowi i terapeuci sportowi mają prawo do ukończenia studiów magisterskich z specjalizacją w treningu sportowym. Ten program oferuje kursy w odpowiednim czasie, bezpośrednio stosowane, takie jak: wstrząs w zakresie sportu, sportu i niepełnosprawności oraz szkolenie w sytuacjach awaryjnych. [-]

Murdoch University

Licencjat Nauk ścisłych W Biomedycznej Dziedzinie Nauk ścisłych (bsc (hons))

Maj 22, 2017
Jeśli otrzymasz doskonałe wyniki podczas studiów licencjackich na kierunku Biomedical Science, może być uprawniony do uzyskania wyróżnień w dziedzinie nauk biomedycznych. To dodatkowy rok studiów, którego celem jest pogłębienie wiedzy, którą opracowałeś podczas studiów licencjackich na kierunku Biomedical Science.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co to jest Stomatologia?