Popularny Stomatologia Programy

Stomatologia jest dziedziną medycyny, która skupia się na badania, diagnozowania, leczenia i profilaktyki różnych chorób i schorzeń jamy ustnej. Dentyści są bardzo poszukiwane lekarzy, którzy mogą mieć satysfakcjonującą karierę w prywatnych praktyk i szpitali. Najlepsze uniwersytety, uczelnie medyczne i inne instytucje edukacyjne oferują programy studiów w stomatologii na studia licencjackie, magisterskie i studia doktoranckie, a także w formie indywidualnych zajęć. Programy Stomatologia obejmuje naukę tradycyjnych przedmiotów klinicznych z praktycznych szkoleń po nowoczesne metody nauczania. Jest to również typowe dla stomatologów do przeprowadzenia dodatkowych szkoleń w celu specjalizacji, po zdobyciu ich początkowego stopnia. Dostępne są liczne specjalizacje, takie jak ortodoncja, endodoncji, stomatologii, implantologii, stomatologii dziecięcej, stomatologii, weterynarii, technologii stomatologicznej i chirurgii stomatologicznej.Możesz wybierać między różnymi trybami pracy dla studiując w stomatologii i zapisać w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu program. Oprócz tradycyjnych programów na terenie kampusu, uniwersytety oferują internetowych możliwości studyjnych, które są idealnym rozwiązaniem dla studentów, którzy potrzebują więcej elastyczności w swoich badaniach. Rozpocznij wyszukiwanie biorąc spojrzeć na niektóre z najbardziej popularnych programów w dziedzinie stomatologii, wymienionych poniżej i skontaktuj się bezpośrednio przez uniwersytety formularzu online!

Nowo dodane programy ze stomatologii

Glasgow Caledonian University

MSc in Theory of Podiatric Surgery

Październik 15, 2017
Absolutne perspektywy Umiejętności, które zdobędziesz w naszej pracy w niepełnym wymiarze czasu teorii chirurgii podiatrycznej pomogą Ci rozwinąć karierę w chirurgii, praktyce mięśniowo-szkieletowej lub zaawansowanym klinicznym - niezależnie od tego, czy pracujesz w Wielkiej Brytanii czy za granicą. Pomyślne ukończenie Studium Podyplomowego (PgD) jest war… [+]unkami kwalifikującymi się do podjęcia nauki w praktyce pod opieką chirurga podiatrycznego. [-]

Asian university for women

Zdrowia Publicznego

Październik 15, 2017
Zdrowie publiczne jest nauką o ochronie i poprawie stanu zdrowia rodzin i społeczności poprzez promowanie zdrowego stylu życia, badania nad chorobami i zapobieganiem urazom oraz wykrywanie i kontrolę chorób zakaźnych.

Jönköping University

Licencjat Z Dziedziny Protetyki I Ortotyki

Październik 13, 2017
Chirurdzy i ortodystyk współpracują z urządzeniami wspomagającymi, które siedzą na zewnątrz ciała i zastępują lub pomagają każdej części ciała, która nie działa prawidłowo.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co to jest Stomatologia?