Przeczytaj oficjalny opis

Opis programu

Należy pamiętać, że program ten był wcześniej reklamowany jako podstawowa opieka stomatologiczna

Ten modułowy program w niepełnym wymiarze godzin zapewnia kształcenie na poziomie magisterskim dla stomatologów ogólnych, ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii odtwórczej.

Struktura stopnia ma na celu zaspokojenie potrzeb lekarzy dentystów z całego świata.

Program rozwija zdolność do stosowania opartego na dowodach podejścia do praktyki klinicznej oraz do oceny i zapewnienia jakości podstawowej opieki stomatologicznej.

* (Poprawiono 20 lutego, aby odzwierciedlić zmianę nazwy programu)

Nauka online

Nasza internetowa technologia uczenia się jest w pełni interaktywna, nagradzana i umożliwia komunikację z wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczycielską w zaciszu własnego domu lub w miejscu pracy.

Nasi studenci online nie tylko mają dostęp do doskonałych zasobów Edynburga, ale także stają się częścią wspierającej społeczności internetowej, skupiającej studentów i wykładowców z całego świata.

Struktura programu

Każde szkolenie będzie trwało pięć lub dziesięć tygodni (w zależności od punktów) z udziałem w dyskusjach online i ukończeniem zadań czasowych stanowiących obowiązkową część procesu.

Program jest wspierany przez wirtualne środowisko edukacyjne (VLE), a wszystkie materiały edukacyjne są dostępne online. Zajęcia do oceny są przesyłane na stronę, a obok dyskusji prowadzonych przez nauczyciela dostępna jest aktywna tablica dyskusyjna dla studentów.

Utrzymanie portfela dowodów jest podstawowym elementem oceny. Studenci są zachęcani do włączenia elementu refleksyjnego i prowadzenia osobistego dziennika.

Istnieje znaczne zaangażowanie czasu wymaganego na ukończenie tego programu, a wnioskodawcy powinni być świadomi, że będą musieli wziąć udział w cotygodniowych szkoleniach i dyskusjach. Szacuje się, że każdego tygodnia będzie potrzeba 15-20 godzin czasu klinicznego i badań osobistych.

Możesz zdecydować się na studia na poziomie certyfikatu, dyplomu lub magistra. Istnieje również możliwość zarejestrowania się na PPD lub CPD dla poszczególnych kursów.

Kursy na rok 1 (certyfikat) i 2 (dyplom) obejmują: *

 • Wprowadzenie do dowodów klinicznych
 • Wprowadzenie do stomatologicznej fotografii klinicznej
 • Ocena i diagnoza zdrowia jamy ustnej
 • Ocena i zarządzanie okluzją
 • Planowanie leczenia
 • Profilaktyka i zarządzanie próchnicą zębów
 • Endodoncja w podstawowej opiece stomatologicznej
 • Zarządzanie przyzębia w podstawowej opiece stomatologicznej
 • Uzupełnienia pośrednie
 • Przywrócenie Nieziemskiej Przestrzeni

W trzecim roku (magisterskie) ukończysz pracę dyplomową lub projekt zarządzania klinicznego i przeprowadzisz kliniczne opisy przypadków.

Roczna szkoła letnia będzie prowadzona w Edinburgh Dental Institute, aby wzmocnić element nauczania umiejętności klinicznych.

* (Poprawiono 20 lutego, aby zaktualizować listę kursów).

Możliwości zawodowe

Ten tytuł magistra nie zezwala na wjazd do wykazów specjalistycznych, ale będzie to wspomóc promocję w ogólnej praktyce stomatologicznej kariery Pathway , szczególnie w służbie najemnej.

General Dental Practitioners, którzy chcą angażować się w nauczanie lub badania, również uznają to za ważną kwalifikację.

Wymagania wstępne

Podstawowe kwalifikacje stomatologiczne (takie jak licencjat chirurgii stomatologicznej) lub ich międzynarodowy odpowiednik, a także co najmniej roczne doświadczenie po ukończeniu studiów w ogólnej praktyce stomatologicznej lub równorzędnej.

* (Poprawiono 20 lutego 2019 r. W celu wyjaśnienia doświadczenia po kwalifikacji).

Wymagania w języku angielskim

Wszyscy kandydaci muszą mieć jedną z następujących kwalifikacji jako dowód zdolności do posługiwania się językiem angielskim:

 • studia licencjackie lub magisterskie, które były nauczane i oceniane w języku angielskim w większości anglojęzycznych krajów określonych przez brytyjskie wizy i imigracje
 • IELTS Academic: łącznie 7.0 (co najmniej 6,5 w każdym module)
 • TOEFL-iBT: łącznie 100 (co najmniej 23 w każdym module)
 • PTE (A): łącznie 67 (co najmniej 61 w każdej z sekcji "Umiejętności komunikacyjne", sekcje "Umożliwianie umiejętności" nie są brane pod uwagę)
 • CAE i CPE: łącznie 185 (co najmniej 176 w każdym module)
 • Trinity ISE: ISE III z przełęczą we wszystkich czterech komponentach

Stopnie nauczane i oceniane w języku angielskim nie mogą mieć więcej niż trzy i pół roku na początku programu studiów. IELTS, TOEFL, Pearson Test of English i Trinity ISE nie mogą mieć więcej niż dwa lata na początku twojego programu studiów. *

(* Zmieniono 8.11.2018 w celu zapewnienia dokładniejszych informacji na temat terminów wygasania kwalifikacji w języku angielskim.)

Opłaty i koszty

Depozyt czesnego

Wybrani kandydaci będą musieli wpłacić bezzwrotny depozyt w wysokości 1 500 GBP przed złożeniem oferty bezwarunkowej. Zostanie to potrącone z opłatami za naukę przy wejściu do programu.

Opłaty programowe

Opłata za naukę: Stomatologia zachowawcza (Online Learning) (mgr) - 3 lata (w niepełnym wymiarze godzin)

Sesja naukowa

Opłata za naukę: Stomatologia zachowawcza (Online Learning) (PgCert) - 1 rok (w niepełnym wymiarze godzin)

Sesja naukowa

Opłata za naukę: Stomatologia zachowawcza (Online Learning) (PgDip) - 2 lata (w niepełnym wymiarze godzin)

Sesja naukowa

Stypendia i finansowanie

Pożyczki podyplomowe rządu Wielkiej Brytanii

Obywatele Wielkiej Brytanii, osoby o ustalonym statusie, a także niektórzy obywatele UE, którzy nie są rezydentami w Wielkiej Brytanii, mogą kwalifikować się do otrzymania pożyczki podyplomowej na pokrycie opłat - aw niektórych przypadkach także kosztów utrzymania.

Terminy składania wniosków

Zachęcamy do zgłoszenia się co najmniej na miesiąc przed rozpoczęciem pracy, abyśmy mieli wystarczająco dużo czasu na rozpatrzenie wniosku. Jeśli ubiegasz się o dofinansowanie lub będziesz potrzebować wizy, zdecydowanie zalecamy złożenie wniosku tak wcześnie, jak to możliwe. Możemy rozważyć późne wnioski, jeśli mamy wolne miejsca, ale najpierw powinieneś skontaktować się z odpowiednim biurem rekrutacyjnym.

Program prowadzony przez:
Język angielski
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Zobacz 34 więcej kursów w The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine »

Ostatnia aktualizacja March 26, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 9, 2019
Duration
1 - 3 lat
Zaoczne
Cena
6,900 GBP
Deadline
Czerwiec 30, 2019
At least one month prior to entry.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 9, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 30, 2019
At least one month prior to entry.

Sie 9, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 30, 2019
At least one month prior to entry.
Data końcowa