Rejs po medycynie

Tel Aviv University - International Office

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Rejs po medycynie

Tel Aviv University - International Office

"Podróż do medycyny była jednym z najbardziej unikalnych i niesamowitych doświadczeń mojego życia i pomagała mi decydować o moim kierunku i aspiracjach w medycynie. Znajomość i umiejętności zdobyte w tym programie nie tylko pomogą mi wyjść poza moją aplikację, ale pomogą mi być lepszym lekarzem przez resztę mojej kariery ". - George, klasa 2016/17

O

Program Podróż do Medycyny to studia zaoczne w semestrze studiów za granicą dla studentów medycyny przedmieszkalnej i innych studentów z dziedziny zdrowia / nauki. Łączy w sobie aspekty dłoni z doświadczeniem w jednym z wiodących szpitali Izraela, badań klinicznych, studiów akademickich i pracy wolontariackiej w koordynacji z TAU International, Assaf Harofeh Medical Center i Magen David Adom (izraelski Czerwony Krzyż).

Program ma na celu zanurzenie studentów w dziedzinach medycznych i opieki zdrowotnej. Zapewnia wyjątkową okazję do zdobycia pierwszych poglądów i doświadczeń w jednym z najlepszych szpitali izraelskich i instytucji medycznych pod kierunkiem lekarzy specjalistów w tej dziedzinie.

Program Podróż do Medycyny oferuje unikalne doświadczenie edukacyjne. Wraz z kursami akademickimi prowadzonymi przez wiodących lekarzy, uczniowie będą mieli możliwość ukrycia personelu i zintegrowania się z codzienną działalnością departamentu, aby móc oglądać wiodącą technikę medyczną, rozmawiać z pacjentami i doświadczenie z pierwszej ręki, co to znaczy być częścią Zespół medyczny w centrum urazu pierwszego poziomu. Szpitalnictwo umożliwia uczniom oglądanie i uczestniczenie w pracach różnych oddziałów szpitala, takich jak ER i ORS, Pediatria i Ortopedia, Ginekologia i Plastyka oraz wiele innych.

Studenci zdobędą coś w rodzaju doświadczenia poprzez połączenie kursów akademickich z dziedziny medycyny, wolontariatu jako EMT i pogłębiają swoją wiedzę poprzez kontrolę personelu medycznego i udział w badaniach klinicznych.

Główne zalety programu:

 • Wdrażaj swoją wiedzę w medycynie poprzez naukę
 • Weź udział w badaniach klinicznych w jednym z wiodących placówek medycznych w Izraelu
 • Pracownicy medycyny w cieniu Medycyny Assaf Harofeh
 • Uzyskać praktyczne doświadczenie w pracy jako EMT
 • Zanurz się w ekscytującą i kultury miasta Tel Aviv! (Uczynić ten jeden ostatni na liście)
 • Ciesz się aktywnością społeczną, w tym wydarzeniami w obrębie kampusu, zwiedzaniem muzeum, zwiedzaniem miasta i nie tylko
 • Uczyń stałych przyjaciół z uczniami z całego świata
 • Masa Grants są dostępne dla uprawnionych studentów.

To, co ci ostatni absolwenci musieli powiedzieć o programie:

Program

Program akademicki poprzedzony jest obowiązkowym, intensywnym kursem języka hebrajskiego, zwanym Ulpan, który przygotowuje cię do życia w Izraelu. Po Ulpan weźmie udział w tygodniowym, intensywnym treningu pierwszej pomocy oferowanym przez MADA (Magen David Adom), przygotowując się do udzielania Pomocy na Uraz Chorego w Szpitalu (PHTLS) podczas wolontariatu jako EMT w całym programie. Podczas tego programu będziesz musiał odbyć pięć kursów akademickich, z których wszyscy uczą się wybitni i doświadczeni profesorowie, lekarze i eksperci w tej dziedzinie.

 • Zdrowie i psychologia (3 punkty) - oferując wgląd w "połączenie umysłu i ciała" z różnych perspektyw.
 • Okrąg życia - od urodzenia do starego wieku (3 punkty kredytowe) - narażenie na różne pola medycyny w klasie oraz poprzez doświadczenie kliniczne, przyłączając się do lekarzy na okrąg klinicznych w różnych oddziałach szpitala.
 • Wprowadzenie do laboratorium klinicznym w medycynie (2 ECTS) - Wprowadzenie do szerokiego spektrum zagadnień klinicznych prowadzących do zrozumienia podstaw i diagnostyki chorób.
 • Wprowadzenie do badań klinicznych (2 punkty) - zapoznanie się z podstawami badań klinicznych w dziedzinie zainteresowania (w zależności od dostępności) pod wskazaniem lekarza oddziału.
 • Wprowadzenie do ćwiczeń fizjologii i medycyny sportowej (3 punkty) - badanie zalet aktywności fizycznej jako sposobu na zdrowe życie podczas przeglądu zakresu potencjalnych urazów oraz sposobów zarówno zapobiegania, jak i leczenia tych chorób.

Program wzbogacony jest o wykłady uzupełniające, szkolenia i wyjazdy terenowe, takie jak:

 • szkolenia pierwszej pomocy przez MADA- Magen David Adom (izraelski Czerwonego Krzyża
 • Wizyta w placówce medycznej IDF.
 • Łącząc drużyny EMT w ambulansach pracy w Tel Awiwie.

Ponadto we współpracy z pracownikami programu studenci wybierają wydział w Assaf Harofeh Medical Center, aby dołączyć. Pod nadzorem lekarza oddziału studenci cieni ćwicząc lekarzy i badaczy, aby w praktyce zrozumieć dziedzinę współczesnej medycyny, kiedy się pojawią.

TAU International

Rekrutacja

 • Program jest otwarty dla studentów studiów licencjackich specjalizujących się w pre-medycynie lub pokrewnych dziedzinach w dziedzinie zdrowia i nauk przyrodniczych, którzy ukończyli co najmniej rok studiów w swoich domowych instytucjach.
 • Ze względu na naturę tematu staramy się tworzyć różnorodną grupę narodowości oraz różnorodne dziedziny zainteresowania.
 • W ten sposób nasza polityka wstępu obejmuje dokumenty naukowe, zalecenia, esej osobisty i doświadczenie przywódcze.
 • Cały program nauczania będzie dostarczony w języku angielskim. Studenci mogą zostać poproszeni o przedstawienie formalnej dokumentacji, że ich program studiów licencjackich został przeprowadzony w języku angielskim.
 • Terminy programu są od końca lipca do początku stycznia, w tym obowiązkowego wstępnego kursu języka hebrajskiego. Dokładne daty programu różnią się co roku.

Kwalifikacje

Kurs jest otwarty dla absolwentów / absolwentów zarejestrowanych w akredytowanych uczelniach poza terytorium Izraela. Ogólnie rzecz biorąc, stosuje się minimalny GPA w skali 80 w skali 100 lub 3,0 w skali 4.0 lub równoważny, ale można zastosować wyjątki w przypadku silnego zastosowania z niższym GPA.

Przywóz walców:

Wnioski są sprawdzane po ich zakończeniu, a skontaktowanie się z decyzją o przyjęciu będzie jak najbardziej celowe. W niektórych przypadkach skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na wywiad, który może odbywać się osobiście w Tel Awiwie lub za pośrednictwem telefonu lub Skype.

Dokumenty aplikacyjne

Oficjalne stenogramy ze wszystkich szkół wyższych uczestniczyli, w tym kopie wszelkich otrzymanych dyplomów. Studenci, którzy ukończyli mniej niż dwa semestry studiów w instytucji szkolnictwa wyższego, będą musieli złożyć również transkrypcje z gimnazjum / liceum.

Dowódca angielskiego: Wszyscy kandydaci muszą udowodnić swoją znajomość języka angielskiego sprawdzoną przez egzamin TOEFL lub IELTS. Egzaminy muszą być podejmowane przed upływem terminu składania wniosków, a oficjalne wyniki muszą być przekazywane bezpośrednio do biura TAU Międzynarodowego przez agencję badań. Tau International Kod ETS jest 7704. Test TOEFL (wynik minimalny: pisany 582, komputerowy 223 lub iBT 89) Test IELTS (wynik minimalny: 6,5). Wyjątek: studenci z wykształceniem podstawowym i średnim mieli miejsce w Australii, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Nowej Zelandii lub Stanach Zjednoczonych, są zwolnieni z tego wymogu. Należy pamiętać, że uczniowie, którzy urodzili się w jednym z tych krajów, ale byli wykształceni gdzie indziej, będą nadal musieli spełnić wymóg znajomości języka angielskiego w celu wypełnienia ich wniosku.

 • Kopia ważnego paszportu
 • Zdjęcie paszportowe
 • Formularz deklaracji zdrowotnej
 • Formularz medyczny
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Lipiec 2019
Duration
Czas trwania
4 - 5 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
10,150 USD
Locations
Izrael - Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District
Data rozpoczęcia : Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Lipiec 2019
Izrael - Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą