RN do Bachelor of Science in Nursing

Informacje ogólne

Opis programu

Online RN-to-BSN

Zdobądź umiejętności i doświadczenie, których potrzebujesz, aby sprostać wymaganiom coraz bardziej złożonego środowiska opieki zdrowotnej dzięki internetowemu programowi zarejestrowanej pielęgniarki na kierunku Bachelor of Science in Nursing (RN-to-BSN) z Uniwersytetu Widener.

Szybkie fakty:

 • 30 godzin kredytowych *
 • Całkowity szacowany czesny: 14 460 $
 • Akredytowane przez CCNE
 • 100% online
 • Nie wymaga się stałego pobytu
 • Przyspieszone i elastyczne opcje programu

Nasz program RN-to-BSN opiera się na mocnych stronach, które już wykazałeś jako licencjonowana pielęgniarka, rozwija twoje umiejętności przywódcze i poszerza Twoją wiedzę, aby zapewnić jeszcze lepszą opiekę wysokiej jakości.

W Widener możesz zdobyć stopień naukowy zgodnie z harmonogramem. Nasz całkowicie internetowy program nie wymaga pobytu na miejscu i może zostać ukończony w ciągu zaledwie jednego roku za pomocą kwalifikujących punktów. Lub utwórz niestandardowy plan programu i bierz jeden kurs naraz.

* Na podstawie studentów z 59 wymaganymi punktami, 33 punkty przyznane aktywnym RN

Akredytacja i uznawanie

Nasz akredytowany przez CCNE program online oparty jest na AACN Essentials i został uznany za Narodowe Centrum Doskonałości dla Pielęgniarstwa na lata 2013–2022.

Perspektywy kariery

Wraz ze wzrostem liczby szpitali dążących do uzyskania statusu Magnet, zapotrzebowanie na profesjonalne pielęgniarki przygotowane do matury szybko rośnie. Uzyskanie BSN zakwalifikuje cię do uzyskania większej liczby ofert pracy dla pielęgniarki i wyższych wynagrodzeń.

 • RN z ADN kwalifikuje się do 49 procent aktualnych prac pielęgniarskich, ze średnim rocznym wynagrodzeniem w wysokości 73 022 USD
 • RN z BSN kwalifikuje się do 81 procent obecnych prac pielęgniarskich, ze średnim rocznym wynagrodzeniem w wysokości 81 656 USD 1

Pomoc finansowa

Pomoc finansowa jest przede wszystkim dostępna w formie pożyczek federalnych. Aby złożyć wniosek, wypełnij bezpłatny wniosek o federalną pomoc studencką (FAFSA). Ponadto dla wykwalifikowanych studentów z dokumentacją pracodawcy dostępne są ustalenia dotyczące zwrotu czesnego przez pracodawcę.

Kod FAFSA Uniwersytetu Widenera to 003313 .

Minimalne wymagania rekrutacyjne

 • Associate w pielęgniarstwie lub dyplom RN z akredytowanej regionalnie uczelni lub uniwersytetu
 • 2.0 minimum GPA
 • Aktywna licencja RN

O Widener

Na Uniwersytecie Widener z dumą kultywujemy trudne i różnorodne kulturowo środowiska uczenia się, w których najważniejsi są naukowcy, przywództwo i usługi. Założona w 1821 roku w Chester w Pensylwanii firma Widener jest znana w całym kraju za nasze zaangażowanie w zaangażowanie obywatelskie, służbę i odpowiedzialność społeczną. Naszym celem jest rozwój prawdziwych liderów, którzy inspirują pozytywne zmiany w naszej społeczności.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o internetowym programie studiów RN do Bachelor of Science in Nursing (RN-to-BSN) firmy Widener University, poproś o więcej informacji lub zadzwoń pod numer 844-386-7321, aby porozmawiać z menedżerem programu.

1 Źródło: Burning-Glass.com (analiza ofert pracy pielęgniarki, 01.01.2017 do 31.12.2017)

Ostatnia aktualizacja Sie 2019

Informacje o uczelni

At Widener University, we proudly cultivate challenging and culturally diverse learning environments where academics, leadership, and service come first. Founded in 1821 in Chester, Pennsylvania, Wide ... Czytaj więcej

At Widener University, we proudly cultivate challenging and culturally diverse learning environments where academics, leadership, and service come first. Founded in 1821 in Chester, Pennsylvania, Widener is nationally recognized for our commitment to civic engagement, service, and social responsibility. It is our goal to develop true leaders who inspire positive change throughout our community. Pokaż mniej