Read the Official Description

Dlaczego Psychologia w UNIVAS?

Kurs Psychologii UNIVAS jest oparty na uaktualnionej propozycji programowych i dostosowane do postępu zmian naukowych i społeczno-kulturowe, które umożliwia szkolenie profesjonalistów w stanie świadczyć usługi z normami jakości i zasad etycznych. Kurs zapewnia, od samego początku, zachęcając doświadczenie w zawodzie poprzez obserwację i praktyka etapach, skierowane do społeczności, a także w swoich laboratoriach z najnowszych technologii, takich jak analizy psychologicznej Pracowni Doświadczalnej Pracowni Psychologii, doradztwo psychologii i Centrum usługi psychologiczne. Kurs Psychologia jest umieszczony w obszarze nauk humanistycznych i posiada wydział składa się z Masters i lekarzy wykształconych w prestiżowych uniwersytetów w Brazylii.

Ponad programu nauczania, który uwzględnia wymogi zawarte w MEC oferuje kompleksowe szkolenia, ze szczególnym naciskiem na sektor ochrony zdrowia, który jest powszechnie podkreślano w naszych obozach szkoleniowych. Zajmujemy się głównie okiem w kierunku dynamicznego ruchu społeczeństwa i jego potrzeb.

profesjonalne wykonanie

Metodologia stosowana w trakcie Psychologii UNIVAS umożliwia tworzenie specjalistów z przewagi konkurencyjnej i szerokiej widzenia zjawisk biopsychospołecznego i zapewnić stypendiów podjąć karierę. Psycholog pola jest szerokie, obejmujące takie dziedziny jak ochrona zdrowia, organizacji, edukacji, prawa, Wspólnoty, sportu, gospodarki i konsumpcji, do czynienia z różnymi ludźmi i różnymi kwestiami obsługi.

Program taught in:
Portuguese (Brazil)
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Mar. 2019
Duration
10 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,182 BRL
By locations
By date
Data początkowa
Mar. 2019
Application deadline