Psychologia

Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Psychologia

Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

Dlaczego Psychologia w UNIVAS?

Kurs Psychologii UNIVAS jest oparty na uaktualnionej propozycji programowych i dostosowane do postępu zmian naukowych i społeczno-kulturowe, które umożliwia szkolenie profesjonalistów w stanie świadczyć usługi z normami jakości i zasad etycznych. Kurs zapewnia, od samego początku, zachęcając doświadczenie w zawodzie poprzez obserwację i praktyka etapach, skierowane do społeczności, a także w swoich laboratoriach z najnowszych technologii, takich jak analizy psychologicznej Pracowni Doświadczalnej Pracowni Psychologii, doradztwo psychologii i Centrum usługi psychologiczne. Kurs Psychologia jest umieszczony w obszarze nauk humanistycznych i posiada wydział składa się z Masters i lekarzy wykształconych w prestiżowych uniwersytetów w Brazylii.

Ponad programu nauczania, który uwzględnia wymogi zawarte w MEC oferuje kompleksowe szkolenia, ze szczególnym naciskiem na sektor ochrony zdrowia, który jest powszechnie podkreślano w naszych obozach szkoleniowych. Zajmujemy się głównie okiem w kierunku dynamicznego ruchu społeczeństwa i jego potrzeb.

profesjonalne wykonanie

Metodologia stosowana w trakcie Psychologii UNIVAS umożliwia tworzenie specjalistów z przewagi konkurencyjnej i szerokiej widzenia zjawisk biopsychospołecznego i zapewnić stypendiów podjąć karierę. Psycholog pola jest szerokie, obejmujące takie dziedziny jak ochrona zdrowia, organizacji, edukacji, prawa, Wspólnoty, sportu, gospodarki i konsumpcji, do czynienia z różnymi ludźmi i różnymi kwestiami obsługi.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Portuguese (Brazil)
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Mar. 2019
Duration
Czas trwania
10 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,182 BRL
Locations
Brazylia - Pouso Alegre, State of Minas Gerais
Data rozpoczęcia : Mar. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Mar. 2019
Brazylia - Pouso Alegre, State of Minas Gerais
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą