Programy dla absolwentów fizjologii medycznej online

Informacje ogólne

Opis programu

Magister fizjologii medycznej i farmakologii

140279_MedPharm-Phys_1400x4000-min.jpg

University of Florida

Internetowy tytuł magistra fizjologii medycznej i farmakologii Uniwersytetu Florydy zapewnia studentom szeroką wiedzę z zakresu fizjologii i farmakologii, ze szczególnym uwzględnieniem systemów ludzkich. W tym zwięzłym, ale wszechstronnym programie uczniowie poznają układ nerwowy, sercowo-naczyniowy, pokarmowy, nerkowy / wydalniczy, oddechowy, powłokowy, hormonalny, rozrodczy i mięśniowo-szkieletowy.

Opracowany we współpracy między Wydziałem Farmakologii i Terapeutyki UF a Wydziałem Fizjologii i Genomiki Funkcjonalnej w ramach College of Medicine, program ten jest przeznaczony dla osób, które chcą poszerzyć swoje zastosowanie w szkole medycznej poprzez zdobycie praktycznej, fundamentalnej wiedzy w dziedzinie medycyny lub rozwinięcie kariery, wyróżniając się akademickim.

Ten 30-kredytowy program wymaga 15 punktów skupionych na fizjologii medycznej i 15 punktów skupionych na farmakologii medycznej, zapewniając studentom zaawansowaną wiedzę naukową na temat głównych układów organizmu ludzkiego, wpływu leków na organizmy żywe na poziomie komórkowym i molekularnym oraz normalnych i nienormalnych warunki panujące w organizmach człowieka.

Studenci mogą ukończyć ten tytuł magistra online w ciągu zaledwie jednego roku. Kursy są oferowane całkowicie online i można je ukończyć we własnym tempie. GRE nie jest wymagany do przyjęcia do programu.

Efekty uczenia się uczniów

W miarę postępów w programie uczniowie:

 1. Rozwinąć dogłębne zrozumienie nomenklatury leków i leków biologicznych.
 2. Rozumieć i definiować zasady farmakodynamiki, farmakokinetyki i neurofarmakologii.
 3. Zbadaj i zidentyfikuj etapy odkrywania leków, zasady interakcji lek-cel i farmakogenetykę w odniesieniu do indywidualnych reakcji na leki.
 4. Zdobądź praktyczną wiedzę o układach organizmu człowieka w zakresie fizjologii i farmakologii.
 5. Przeanalizuj i omów fizjologię i farmakologię nadciśnienia oraz pomiary ilościowe związane z fizjologią płuc.
 6. Odkryj farmakologię związaną z rakiem, powłoką, środkami przeciwdrobnoustrojowymi i przeciwpasożytniczymi.

Koszty programu

Czesne wynosi 550 $ za godzinę kredytową plus opłaty dla wszystkich studentów, niezależnie od miejsca zamieszkania. Ten program nie akceptuje UF EEP lub Florida State Tuition Waiver.

Studenci studiów magisterskich kwalifikują się do federalnej pomocy finansowej. Studenci ubiegający się o federalne pożyczki studenckie muszą wypełnić bezpłatny wniosek o federalną pomoc dla studentów (FAFSA), korzystając z Federalnego Kodeksu Szkolnego UF (001535).

Koszty programu

Czesne wynosi 550 $ za godzinę kredytową plus opłaty * dla wszystkich studentów, niezależnie od miejsca zamieszkania. Ten program nie akceptuje UF EEP lub Florida State Tuition Waiver.

Studenci studiów magisterskich kwalifikują się do federalnej pomocy finansowej. Skontaktuj się z Susaną Morales, naszym doradcą ds. Pomocy finansowej, aby dowiedzieć się więcej o opcjach pomocy.

Warunki przyjęć

Aby ubiegać się o tytuł magistra online w programie fizjologii medycznej i farmakologii, potrzebujesz:

 • Licencjat
 • Silne podstawy naukowe z minimum pięcioma pełnymi semestrami kursów z zakresu biologii, chemii i / lub fizyki
 • GPA wyższej ligi 3.0
 • Oficjalne transkrypcje z każdej uczelni, w której uczestniczyła
 • Opłata aplikacyjna w wysokości 30 USD
Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Our mission is to promote health through outstanding and high-quality patient care; innovative and rigorous education in the health professions and biomedical sciences; and high-impact research across ... Czytaj więcej

Our mission is to promote health through outstanding and high-quality patient care; innovative and rigorous education in the health professions and biomedical sciences; and high-impact research across the spectrum of basic, translational, and clinical investigation. Pokaż mniej