Programy dla absolwentów fizjologii medycznej online

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej uczelni

Opis programu

Magister fizjologii medycznej i farmakologii

140279_MedPharm-Phys_1400x4000-min.jpg

University of Florida

Internetowy tytuł magistra fizjologii medycznej i farmakologii Uniwersytetu Florydy zapewnia studentom szeroką wiedzę z zakresu fizjologii i farmakologii, ze szczególnym uwzględnieniem systemów ludzkich. W tym zwięzłym, ale wszechstronnym programie uczniowie poznają układ nerwowy, sercowo-naczyniowy, pokarmowy, nerkowy / wydalniczy, oddechowy, powłokowy, hormonalny, rozrodczy i mięśniowo-szkieletowy.

Opracowany we współpracy między Wydziałem Farmakologii i Terapeutyki UF a Wydziałem Fizjologii i Genomiki Funkcjonalnej w ramach College of Medicine, program ten jest przeznaczony dla osób, które chcą poszerzyć swoje zastosowanie w szkole medycznej poprzez zdobycie praktycznej, fundamentalnej wiedzy w dziedzinie medycyny lub rozwinięcie kariery, wyróżniając się akademickim.

Ten 30-kredytowy program wymaga 15 punktów skupionych na fizjologii medycznej i 15 punktów skupionych na farmakologii medycznej, zapewniając studentom zaawansowaną wiedzę naukową na temat głównych układów organizmu ludzkiego, wpływu leków na organizmy żywe na poziomie komórkowym i molekularnym oraz normalnych i nienormalnych warunki panujące w organizmach człowieka.

Studenci mogą ukończyć ten tytuł magistra online w ciągu zaledwie jednego roku. Kursy są oferowane całkowicie online i można je ukończyć we własnym tempie. GRE nie jest wymagany do przyjęcia do programu.

Efekty uczenia się uczniów

W miarę postępów w programie uczniowie:

 1. Rozwinąć dogłębne zrozumienie nomenklatury leków i leków biologicznych.
 2. Rozumieć i definiować zasady farmakodynamiki, farmakokinetyki i neurofarmakologii.
 3. Zbadaj i zidentyfikuj etapy odkrywania leków, zasady interakcji lek-cel i farmakogenetykę w odniesieniu do indywidualnych reakcji na leki.
 4. Zdobądź praktyczną wiedzę o układach organizmu człowieka w zakresie fizjologii i farmakologii.
 5. Przeanalizuj i omów fizjologię i farmakologię nadciśnienia oraz pomiary ilościowe związane z fizjologią płuc.
 6. Odkryj farmakologię związaną z rakiem, powłoką, środkami przeciwdrobnoustrojowymi i przeciwpasożytniczymi.

Koszty programu

Czesne wynosi 550 $ za godzinę kredytową plus opłaty * dla wszystkich studentów, niezależnie od miejsca zamieszkania. Ten program nie akceptuje UF EEP lub Florida State Tuition Waiver.

Studenci studiów magisterskich kwalifikują się do federalnej pomocy finansowej. Skontaktuj się z Susaną Morales, naszym doradcą ds. Pomocy finansowej, aby dowiedzieć się więcej o opcjach pomocy.

Warunki przyjęć

Aby ubiegać się o tytuł magistra online w programie fizjologii medycznej i farmakologii, potrzebujesz:

 • Licencjat
 • Silne podstawy naukowe z minimum pięcioma pełnymi semestrami kursów z zakresu biologii, chemii i / lub fizyki
 • GPA wyższej ligi 3.0
 • Oficjalne transkrypcje z każdej uczelni, w której uczestniczyła
 • Opłata aplikacyjna w wysokości 30 USD
Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

Our mission is to promote health through outstanding and high-quality patient care; innovative and rigorous education in the health professions and biomedical sciences; and high-impact research across ... Czytaj więcej

Our mission is to promote health through outstanding and high-quality patient care; innovative and rigorous education in the health professions and biomedical sciences; and high-impact research across the spectrum of basic, translational, and clinical investigation. Pokaż mniej