Centrum Genetyki Hayward na Uniwersytecie w Tulane oferuje roczny tytuł magistra nauk ścisłych po uzyskaniu dyplomu z zakresu Genetyki i Genetyki Medycznej. Nasz program jest multidyscyplinarnym, międzydepartamentalnym programem łączącym genetykę kliniczną, genetykę biochemiczną, genetykę molekularną, genetykę populacyjną i cytogenetykę. Program Master ma na celu dać absolwentom dogłębne zrozumienie szybko rozwijającej się dziedzinie ludzkiej genetyki i przygotować wykwalifikowanych osób do kariery w naukach o zdrowiu.

Uczniowie będą mogli zastosować to, czego uczą się w klasie, obserwując naszych genetyków i doradców genetycznych w klinice. Spotkają się z pacjentami z genetyki, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób są oceniani, diagnozowani i leczeni pod kątem konkretnych zaburzeń. Uczniowie spędzą również lekcje zwiedzania naszych laboratoriów, aby zobaczyć, jak wykonywane są testy genetyczne.

To doświadczenie edukacyjne pozwala uczniom poprawić ich kwalifikacje i zwiększyć szansę na przyjęcie do programów studiów podyplomowych. Nasi absolwenci kontynuowali studia w:

 • Szkoła Medyczna
 • Ph.D. Programy
 • Doradztwo genetyczne
 • Forensic Sciences
 • Szkoła dentystyczna

Choć z roku na rok jest różny, szacujemy, że 90% naszych absolwentów, którzy ubiegają się o szkołę medyczną lub osteopatyczną, zostało zaakceptowanych w kolejnych latach. Oprócz tych studentów, którzy kontynuują studia, mamy również studentów, którzy znajdują zatrudnienie w firmach farmaceutycznych, laboratoriach badawczych i firmach z branży biomedycznej.


Program

Program rozpoczyna się co roku w semestrze zimowym i jest dyplomem nie tezy . Studenci muszą ukończyć w sumie 30 godzin zajęć i mieć łączny GPA w wysokości 3,0, aby uzyskać tytuł magistra. Studenci są zobowiązani napisać obszerny artykuł na temat z dziedziny genetyki człowieka podczas drugiego semestru na kursie Special Topics. Ponieważ nasz program jest międzydepartamentowy, wszyscy uczniowie będą brać udział w tych samych kursach i przestrzegać tego samego harmonogramu.


Zaplanuj według semestru

Semestr zimowy

Nazwa kursu


Semestr wiosenny

Nazwa kursu


Warunki przyjęcia

Przyszli studenci ubiegający się o program Master of Science muszą spełniać następujące wymagania, aby być kandydatem do przyjęcia:

 • Kandydaci muszą posiadać tytuł licencjata przed rozpoczęciem semestru jesiennego. Jeśli obecnie pracujesz nad uzyskaniem dyplomu lub udziałem w zajęciach, koniecznie prześlij nam zaktualizowane wyciągi, gdy tylko będą dostępne. Oficjalne transkrypcje ze wszystkich uniwersytetów, do których uczęszczałeś, będą wysyłane bezpośrednio do naszego działu.
 • Chociaż przyjmujemy studentów z różnych kierunków, wysoce zalecane jest silne zaplecze naukowe . Wnioskodawcy powinni pomyślnie ukończyć kursy, takie jak chemia organiczna, genetyka, biologia molekularna / komórkowa, biochemia itp.
 • Oficjalne wyniki GRE lub MCAT muszą być dla nas dostępne. Wyniki GRE można przesłać do nas przy użyciu kodu 6178 instytucji Tulane, a kod weryfikacyjny MCAT i numer identyfikacyjny AAMC muszą zostać wprowadzone do aplikacji, abyśmy mogli zweryfikować wyniki w formie elektronicznej. Przyjmujemy również wyniki DAT w miejsce wyników GRE lub MCAT. Jeśli chcesz przesłać wyniki DAT, umieść 0 w wynikach MCAT na aplikacji i wyślij swoje oceny DAT na adres kremer@tulane.edu.
 • Trzy listy polecające od osób znających wcześniejsze osiągnięcia akademickie i / lub zawodowe. Zalecamy, aby co najmniej 2 litery były akademickie, najlepiej od profesorów nauk ścisłych.
 • Oświadczenie o celu, wyjaśniające twoje cele zawodowe, pochodzenie i odpowiednie doświadczenia.
 • Studenci zagraniczni muszą złożyć oficjalne wyniki TOEFL, a wszystkie materiały do ​​aplikacji muszą być w języku angielskim. Minimalna akceptacja TOEFL wynosi 80.

Średnie wyniki i zakresy dla uczniów, którzy zostali przyjęci do naszego programu w poprzednich latach są następujące:


Podanie

Wnioskodawcy muszą złożyć wniosek za pośrednictwem witryny internetowej firmy Tulane. Wszystkie dokumenty potwierdzające należy przesłać bezpośrednio do Centrum Genetyki Hayward na poniższy adres.


Termin składania wniosków

System składania wniosków rozpoczyna się 1 października 2017 r., A ostateczny termin składania aplikacji upływa 13 lipca 2018 r. Kandydaci są przyjmowani na bieżąco, dlatego najlepiej jak najszybciej złożyć wniosek. Nie ma gwarancji, że nadal będą dostępne miejsca w klasie do ostatecznego terminu.


Złożenie wniosku

 1. Utwórz konto: Aby uzyskać dostęp do aplikacji online, przejdź do href = "https://www.applyweb.com/apply/tulane/ i utwórz konto. Gdy to zrobisz, zostaniesz przekierowany z powrotem na stronę główną, gdzie wybierze "Zastosuj do programu studiów podyplomowych w naukach biomedycznych".
 2. Wybierz Human Genetics jako swój program: Wprowadź dane demograficzne i przejdź do następnej strony. Na tej stronie pamiętaj, aby wybrać "Biomedical Sciences MS - Human Genetics". Ten system aplikacji jest używany w wielu różnych programach i możemy zobaczyć tylko aplikacje dla tych, którzy wybierają nasz program.
 3. Prześlij swoje wyniki testu: na trzeciej stronie aplikacji online zostaniesz poproszony o wprowadzenie wyników testu dla GRE lub MCAT (uczniowie z zagranicy muszą również przesłać wyniki TOEFL). Oprócz samodzielnego zgłaszania tych wyników, musisz również przesłać nam oficjalną kopię. Aby uzyskać wyniki GRE i TOEFL, należy wysłać kopię pocztą, używając kodu instytucji 6178. W przypadku wyników MCAT, proszę podać 16-cyfrowy kod weryfikacyjny i numer identyfikacyjny AAMC w aplikacji, abyśmy mogli zweryfikować swoje wyniki online. Jeśli chcesz przesłać wyniki DAT, zgłoś 0 do wyników MCAT i wyślij e-mail do dyrektora programowego, Dr Karen Weissbecker, pod adresem kremer@tulane.edu oficjalnymi wynikami DAT.
  * Osoby, które przesłały nowe wyniki MCAT, pamiętaj o podaniu 16-cyfrowego kodu weryfikacyjnego i identyfikatora AAMC, abyśmy mogli przeglądać i weryfikować wszystko online. Możesz wpisać "0" jako symbole zastępcze dla starych wyników w aplikacji.
 4. Wyślij wszystkie oficjalne transkrypcje: Wszystkie oficjalne transkrypcje z każdej uczelni lub uczelni, do której uczęszczasz, są wysyłane na adres podany poniżej.
 5. Prześlij oświadczenie Cel: Ostatnia strona aplikacji zapewnia ci miejsce, w którym możesz nam powiedzieć, dlaczego chciałbyś wziąć udział w naszym programie i jak uważasz, że MS w Human Genetics pomoże ci osiągnąć twoje cele. Możesz również skorzystać z tego miejsca, aby poinformować nas o odpowiednich działaniach, zajęciach pozalekcyjnych itp.
 6. Prześlij 3 listy polecające: co najmniej 2 litery muszą być akademickie, najlepiej od profesorów nauk ścisłych. Możesz skorzystać z formularza dostępnego na stronie internetowej aplikacji lub wysłać je bezpośrednio do nas. Jeśli wysyłasz listy za pośrednictwem Interfolio, możesz wysłać wszystko na adres podany poniżej lub wysłać e-mailem na adres crockhol@tulane.edu
 7. Opłać opłatę za wniosek: Opłata za złożenie wniosku w wysokości 50,00 USD musi zostać opłacona online w momencie składania wniosku.


Adres pocztowy

Wszystkie dokumenty uzupełniające należy przesłać na następujący adres:

Uwaga: Aplikacja Masters

Centrum Genetyki Hayward

Tulane University School of Medicine

1430 Tulane Avenue, SL-31

Nowy Orlean, LA 70112

W przypadku pytań na temat programu studiów magisterskich, prosimy o kontakt z dr Karen Weissbecker na kremer@tulane.edu lub zadzwoń (504) 988-6242.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w Tulane University - Biomedical Sciences Graduate Program (School of Medicine) »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
22,000 USD
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Applications open in October and close July 13th.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Data końcowa
Lipiec 31, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Applications open in October and close July 13th.
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Applications open in October and close July 13th.
Data końcowa
Lipiec 31, 2019