Program MD

Informacje ogólne

Opis programu

Program MD

Każdy semestr to 18-tygodni, dając uczniom krótką przerwę między ich studiów. Nowe i przenoszenia studenci mogą ubiegać się o styczniu i sierpniu daty rozpoczęcia natomiast maja jest zarezerwowana wyłącznie dla studentów transferu. Pierwsze dwa lata, 1-4 semestry poświęcone są ukończeniu nauk podstawowych w pogodnej kampusie UHSA na pięknej wyspie Antigua. Po ukończeniu nauk podstawowych, uczniowie spędzają piąty semestr (16 tygodni) zakończenie przeglądu bloku Zintegrowany przeglądu Nauk Podstawowych. Po piątym semestrze studenci spędzają ostatnie dwa lata programu medycznego wypełniając Nauk Klinicznych.

Program UHSA MD bazuje na standardach nauczania amerykańskich szkół medycznych poprzez pełną integrację nauk podstawowych i klinicznych w całym programie MD. Uczniowie zaczynają interakcji z pacjentem podczas pierwszego semestru poprzez lokalnych klinik wokół wyspy, oprócz Kliniki bezpłatnym UHSA dnia English Harbour, gdzie uczniowie są nadzorowane przez obie UHSA wydziału, jak również doświadczonych praktykujących lekarzy i pielęgniarki z przychodni i szpitali wokół wyspy.

PROGRAM

Zintegrowane Nauki Podstawowe Curriculum

Year One

Roku dwa

Nauki kliniczne Curriculum

Studenci wypełnić część Nauk Klinicznych programu nauczania, który składa się zarówno rdzenia i fakultatywnych obrotów na czołowych partnerskie UHSA w klinikach znajdujących się w Stanach Zjednoczonych, Puerto Rico i Wielkiej Brytanii. Po przejściu do Nauk Klinicznych, studenci muszą najpierw do ukończenia piątego semestru dla zintegrowanego przeglądu nauk podstawowych, a następnie 2-lat rdzenia i fakultatywnych obrotów.

Rotacji klinicznych rdzeniowe

Obroty rdzeniowe są zaprojektowane tak, aby zapewnić studentom fundament dla zrozumienia podstawowe obszary praktyki lekarskiej. Kiedy uczniowie osiągają nauk klinicznych, harmonogramowania obrotów dopełnia dział klinicznym Uniwersytetu.

Wymagane obroty rdzenia są następujące: 1. Medycyna wewnętrzna 12 tygodni 2. Chirurgia ogólna 12 tygodni 3. Obstetrics & Gynecology 6 tygodni 4. Pediatria 6 tygodni 5. Psychiatria 6 tygodni 6. Medycyna rodzinna 6 tygodni

Rotacji klinicznych monograficzne

Podczas elekcyjny obrotów (30 tygodni), studenci mają okazję do wzbogacenia i zróżnicowania ich edukacji medycznej w obszarach będących przedmiotem zainteresowania. Fakultety pozwalają również na pobieranie próbek zarówno szerokiej i dogłębnej zaangażowania w obszarach, które studenci mogą wybrać specjalizację w trakcie ich zamieszkania.

Przykłady zajęć mogą obejmować:

 • Lekarz rodzinny
 • Kardiologia
 • Medycyna ratunkowa
 • Anestezjologia
 • Chirurgia ortopedyczna
 • Otolaryngocology
 • Neurologia
 • Radiologia
 • Profilaktyczna Medycyna / Choroby zakaźne
 • Chirurgia ogólna

WYMAGANIA WSTĘPNE

Wszystkie wymagane dokumenty, jeśli oryginalnie w języku obcym, należy dołączyć notarialnie tłumaczeniu na angielski. Wszystkie zapisy dokumentujące policealne zajęć wypełniony w instytucjach spoza Stanów Zjednoczonych lub Kanady muszą również być analizowane przez upoważnionego międzynarodowej służby oceny poświadczeń. Listy polecające musi być również w języku angielskim.

Następujące dokumenty są wymagane przy ubieganiu się UHSA School of Medicine:

 • Bezzwrotna opłata za wniosek o $ 75 (USD)
 • Oficjalne stenogramy ze wszystkich szkół / uczelni uczestniczyli (Zwykle jest to długotrwały proces, więc planu). Aplikacje obce muszą być w języku angielskim zanim zostanie odebrany przez UHSA. Stenogramy należy przesyłać na adres: Uniwersytet Nauk Medycznych Antigua C / O Marketingu i Rekrutacja Urzędzie 900 W. Jackson Blvd. Suite 7 East Chicago, IL 60607
 • 2 (dwa) 2 x 2 Passport rozmiar zdjęcia
 • Kopia paszportu (jeśli są dostępne)
 • Dwa (2) urzędowe listy polecające (LOR) od osób, które mogą ocenić minione akademickich i / lub zawodowych osiągnięć Te litery muszą być w języku angielskim, a pojawiające się na oryginalnym firmowym piśmiennych. LOR muszą być wysyłane bezpośrednio od osoby, dając zalecenia. Listy wysyłane przez wnioskodawcę nie będą akceptowane.
 • Prywatny komunikat osobisty stwierdzenie jest Twoja szansa, aby uzyskać dodatkowe informacje o sobie do Medical School. Należy stwierdzić, w nie mniej niż 400 słów, dlaczego jesteś zainteresowany karierą lekarską, kiedy po raz pierwszy zdał sobie sprawę z tego zainteresowania i jakie są plany na przyszłość, jeśli przyjęte do programu medycznego. Należy także wyjaśnić swoje osobiste doświadczenia w tej dziedzinie. Sugeruje się, że obejmuje: udział w wolontariacie, doświadczenie w realizacji projektów badawczych, pracy społecznej, a także wszelkie inne istotne informacje chciałbyś komisji rekrutacyjnej wiedzieć o Tobie. Aplikacja do Medical School nie będą oceniane bez prywatnego.
 • Medical College Admission Test (MCAT): MCAT jest wymagany dla wszystkich amerykańskich obywateli i stałych mieszkańców starających się o przyjęcie do szkoły medycyny. Kanadyjskie i międzynarodowe uczniowie nie są zobowiązani do składania wyniki MCAT. Chociaż MCAT jest częścią kryteriów przyjęć, UHSA bierze bardziej holistyczne podejście do przyjmowania decyzji przez ocenę poświadczenia akademickich, doświadczenia i cechy osobowe wszystkich wnioskodawców. Aby dowiedzieć się więcej o MCAT lub zarejestrować się do egzaminu, należy odwiedzić stronę internetową AAMC.

Wymagania wstępne

licencjat lub 90 godzin kredytowych na poziomie undergraduate są wymagane dla dopuszczenia do UHSA School of Medicine. Minimalne wymagania GPA do rozpatrzenia przyjęcia do School of Medicine wynosi 3,0. Zajęć musi zawierać następujące warunki wstępne przed zapisaniem się na UHSA:

 • Biologii Ogólnej (z laboratorium) 8 kredytów
 • Ogólne lub chemii nieorganicznej (z laboratorium) 8 kredytów
 • Chemia organiczna (z laboratorium) 8 kredytów
 • Fizyka generalny ze lab 8 kredytów
 • Poziom College Matematyka 3 kredyty
 • Poziom College angielski 6 kuponów

Wnioskodawcy planujący ćwiczyć w Puerto Rico muszą mieć następujące przesłanki oprócz tych wymienionych powyżej:

 • Poziom College hiszpańskie 6 kuponów
 • Poziom College angielski 12 kredytów (łącznie)
 • Behawioralne i społeczne Nauki 12 kredytów *

* Te kredyty mogą być: socjologii, nauk politycznych, ekonomii, antropologii i psychologii. Uwaga: Jeżeli planujecie uzyskaniu pozwolenia w kraju poza USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii, mogą istnieć dodatkowe wymagania licencjackich poza lub różne od tych, które podano powyżej. Zalecamy zatem, że studenci zweryfikować z płytą wydającego zezwolenia w kraju, w którym zamierzają praktykować medycynę.

Polityka niedyskryminacji UHSA nie dyskryminuje ze względu na wiek, wyznanie, tożsamość płciową, pochodzenie narodowe, rasę, płeć lub orientację seksualną. Szkoła zapewnia, że ​​jej środowisko uczenia się sprzyja rozwojowi jednoznacznych i odpowiednich profesjonalnych atrybutów w swoich studentów, takich jak postaw, zachowań i tożsamości. Jeżeli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z przedstawicielem rekrutacji bezpośrednio dzwoniąc 866.719.0302 (numer bezpłatny) 787.753.0253 od poniedziałku do piątku.

Terminy składania wniosków

Uwaga: Powyższe terminy są egzekwowane, aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie fotelika dla żądanej daty rozpoczęcia. Kandydaci do School of Medicine są uznawane, o ile są wolne miejsca. Jednak aplikacje są automatycznie zakwalifikowani do następnego semestru w przypadku siedzeń nie są już dostępne.

powiązaniach SZPITAL

UHSA wykorzystuje rozległą sieć powiązanych szpitali klinicznych, gdzie studenci zakończyć nauk klinicznych. W celu poprawy możliwości dla miejsca zamieszkania lub siedziby meczu, studenci uczestniczą obok studentów ze Stanów Zjednoczonych i studentów z całego świata. Jedną z korzyści płynących z uczestnictwa UHSA jest, że studenci nie są przedmiotem rozległych klinicznych czas oczekiwania ze względu na przeludnionych liczebności klas. Wydział Nauk Klinicznych w UHSA zarządza staże dla studentów w szpitalu klinicznym.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Founded in 1982, the University of Health Sciences Antigua (UHSA) located in Dowhill, Piccadilly Antigua is an outstanding academic institution dedicated to educating exemplary physicians, nurses, pos ... Czytaj więcej

Founded in 1982, the University of Health Sciences Antigua (UHSA) located in Dowhill, Piccadilly Antigua is an outstanding academic institution dedicated to educating exemplary physicians, nurses, postgraduates and researchers in accordance with the highest professional standards who will integrate clinical, biomedical and behavioral knowledge to promote the health and well-being of patients and communities. Pokaż mniej
Świętego Jana , Chicago , San Juan + 2 Więcej Mniej