Program implantologia

Cézanne Dental

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Program implantologia

Cézanne Dental

7 modułów dla sukcesu praktyce! zarezerwowane pojedynczo lub w pakiecie!

Oświadczenie polityka konferencji konsensusu implantologii, Stowarzyszenie towarzystw naukowych w Niemczech, podkreśla znaczenie we współczesnej implantologii stomatologicznej. Tutaj, trend jest jasny: liczba implantu stomatologicznego leczenia wzrasta co roku w Niemczech o 10-15%, sam w 2012 roku było 1.000.000 wstawione wszczepy w Niemczech; Coraz więcej pacjentów wziąć pod uwagę tej metody i wymagają odpowiedniego traktowania ze względów funkcjonalnych i estetycznych. Rosnąca edukacji publicznej opiera się na tym trendem i wzmocnić go.

wynikają dla ciebie z tego wielkich przyszłych możliwości rozwoju własnej praktyki i długoterminowych sprzedaży zwiększenie potencjału - zakładając, że usiąść z pola dźwiękowego siebie. Z implantologii nauczania oferujemy w Cézanne Training Center kompleksowy i systematyczny szereg kursów w samym sercu Berlina, w którym będą prezentowane przez doświadczonych prelegentów z praktyką.

Uczestnicząc w implantologii nauczania Są głęboko przygotowana natychmiast po niezależnie, krytycznie i odpowiedzialnie, aby wstawić implanty. Świadczymy również certyfikat uczestnictwa i po pomyślnym przypadku prezentacji główny nacisk implantologia z przedstawicielem certyfikatu.

Teoretyczną zawartość kursu obejmuje nie tylko podstawy i planowanie implantologii, chirurgii całkowitym: od dwustopniowych implantów pojedynczych zębów nowoczesny, jednoetapowa metoda 3D bishin kompleks augmentacji. Ponadto techniki w kolorze czerwonym / białym estetyki na implancie i rozległej wiedzy w implantach protezy są przeszkoleni intensywnie. Dla praktycznego oczywiście moduły są nadziewane zwierzęta dostępne w praktyce różne techniki zszywania, prawidłowe umieszczanie wszczepów i rozszerzonej. Jako najważniejszych programów nauczania oferujemy kilka żywych operacje, które stanowią podstawę swoją uzyskaną wiedzę teoretyczną w praktyce różnych skomplikowanych przypadkach implantów.

jesień 2017

  • 10.13.
  • 14.3.
  • 27.10.
  • 28.10.
  • 3.11.
  • 4.11.

Piątek 14: 00-ok. 20:00

Sobota 10: 00-ca. 18:00

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Niemiecki
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Kontakt mit der Universität aufnehmen
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Niemcy - Berlin, Berlin
Data rozpoczęcia : Kontakt mit der Universität aufnehmen
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Kontakt mit der Universität aufnehmen
Niemcy - Berlin, Berlin
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą