Profesjonalny doktora farmacji (dpharm)

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Profesjonalny doktora farmacji (dpharm)

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences

Ta część etatu, elastyczny program jest profesjonalnym doktora odpowiednikiem tradycyjnej doktora, którego celem jest opracowanie doświadczonych, pracujących zarejestrowanych farmaceutów na skuteczne badaczy poprzez ukończenie materiałów e-learning odpowiedniej odległości, systematycznego przeglądu ustalonym tematem badań i pracy projekt oparty badania dotyczące ich obszaru praktyki.

Program ma na celu rozwój doświadczonych zatrudniony zarejestrowanych farmaceutów na skuteczne badaczy poprzez ukończenie odpowiednich modułów nauczania, w tym:

  • szkolenia w zakresie badań
  • systematyczny przegląd uzgodnionego tematu badawczego
  • projekt badawczy oparty na pracy istotne dla ich obszaru praktyki uzgodnione ze swoim opiekunem naukowym i Kolegium

Jak potwierdzono w lokalnych, regionalnych i krajowych (DH) poziomów ukończenie proponowanych DPharm by zoptymalizować pozycję kandydata do osiągnięcia statusu konsultanta farmaceutę w NHS i rozszerzyć bazę naukową w dziedzinie farmacji Praktyk i Leków Management.

Ze względu na elastyczny charakter programu tego badania można zrobić w niepełnym wymiarze czasu, aby zmieścić się wokół swoich wzorców pracy. Program działa przez 4 lata w niepełnym wymiarze godzin dla studentów, którzy już posiadają odpowiednie kwalifikacje mgr; 5 lat w niepełnym wymiarze godzin dla studentów, którzy posiadają odpowiednie PG Diploma; 6 lat w niepełnym wymiarze godzin dla studentów z minimalnymi kwalifikacjami wejście (PG certyfikat).

Dlaczego warto studiować ten kurs

DPharm jest dostosowany do potrzeb indywidualnego kandydata i jest przeznaczony do rozwijania swoich umiejętności badawczych we własnych wybranych specjalności. Będziesz mieć opiekunów ekspertów i mentorów, którzy pracują ze sobą w całym programie do obsługi uczenia się i nauczania.

Moduły

Będziesz wybrać moduły z szerokiej gamy dostępnych w Kolegium Nauk medycznych i stomatologicznych na podstawie poziomu wykształcenia na wejściu i swojej potrzebie przeprowadzenia skutecznego badania w wybranej dziedzinie. Będziesz uzgodnić uczenia umowę dotyczącą nauczał kompozycji programu.

Wymagania wstępne

Należy pamiętać, że program ten jest dostępny tylko dla wnioskodawców Home / UE.

Program ten jest otwarty na te o stopniu farmaceutyczny zazwyczaj klasyfikowane w 2 (I) lub powyżej lub podobnych. Wybrani kandydaci będą mieli Podyplomowe nagrodę na certyfikat, dyplom lub poziomu Masters w odpowiedniej dyscypliny. Pracę z odpowiednim organem zgodę na organizację badań opartych pracy jest niezbędna.

Uczenia się i nauczania

Jako student Birmingham, będzie przystąpienie do elity akademickiej i będzie miał przywilej uczenia się od czołowych światowych ekspertów, a także swoimi rówieśnikami. Od samego początku będzie zachęcać, by stać się niezależnym i zmotywowany uczący. Chcemy, aby zostać zakwestionowane i zachęci Cię do samodzielnego myślenia.

Program ten wykorzystuje wiele metod nauczania, takich jak: - kształcenie na odległość Campus w oparciu dni nauczania, ćwiczeń indywidualnych i badań opartych na pracy.

Będziesz miał dostęp do kompleksowego systemu wsparcia, który będzie wspierał i zachęcam, w tym osobistych opiekunów i wychowawców opieki społecznej, którzy mogą pomóc w obu kwestiach naukowych i socjalnych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
4 - 6 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
- UK / EU w niepełnym wymiarze czasu, w ciągu roku.
Locations
Wielka Brytania - Birmingham, England
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Wielka Brytania - Birmingham, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą