Przeczytaj oficjalny opis

Xavier University School of Medicine oferuje program, gdzie maturzystów otrzymane wcześniej Med zajęcia, które przygotują ich do wejścia do programu medycznego bez uprzedniego uzyskania Magister.

DO 5 ROKU MD PROGRAM 1/2 (do rozpoczęcia w Programie przedmedycznej @ Aruba)

  • Dyplom ukończenia High School - Zbiorcza GPA: 3.0 - SAT: 1200 (system stara) +1800 (nowy system) lub ACT 26 - TOEFL: 231 (dla innych niż USA, Wielkiej Brytanii, czy studentów kanadyjskich) - IELTS: 6.0 (dla innych niż USA , Wielkiej Brytanii, Kanady studentów) lub dla tych studentów, którzy nie mają zastrzeżeń co do ich kariery i są jasne o ich wyborze do kontynuowania kariery w medycynie, program ten jest idealny. Pierwsze cztery semestry skupić się na badaniach sprzed medycznych, aby w pełni przygotować się tych uczniów, aby wejść do programu klinicznego wcześniej MD na Xavier University School of Medicine. Po ukończeniu pierwsze cztery semestry, student następnie dołącza do programu MD, uzupełnia przedklinicznych i klinicznych obrotów i pozostaje kwalifikacje kandydata do uzyskania licencji medycznej w USA.

Typowe maturzystów, którzy ukończą program pięciu lat są w pełni przygotowane do wprowadzenia rezydentury przed ukończeniem 23. Uczniowie w tym programie są zwykle wdzięczny zabezpieczyli swoją pozycję jako student medycyny bez inwestowania dodatkowego czasu i pieniędzy prowadzi Licencjat lub tytuł magistra.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Xavier University School of Medicine »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
11 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa