HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Ci, którzy chcą zasięgnąć kojarzy stopni powinien mieć świadomość, że programy te zazwyczaj wziąć około dwóch lat. Instytucje wokół słowa oferują tych stopni w wielu różnych przedmiotów, co pozwala studentom uczyć się interesujące tematy.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Współpracownik w dziedzinie kodowania medycznego i zwrotu kosztów

EBI Career College
Powiązany program
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Stopień naukowy w zakresie kodowania medycznego i refundacji. Znajdź karierę, która wykorzystuje Twoje umiejętności techniczne i analityczne. Wraz z rozwojem branży opieki zdr ...

Czytaj więcej

Associate in Occupational Studies - Medical Assistant

EBI Career College
Powiązany program
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Asystenci medyczni odgrywają ważną rolę w branży opieki zdrowotnej. Program szkoleniowy Medical Assistant w EBI może przygotować Cię do współpracy z lekarzami i pacjentami prz ...

Czytaj więcej