HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Ci, którzy chcą zasięgnąć kojarzy stopni powinien mieć świadomość, że programy te zazwyczaj wziąć około dwóch lat. Instytucje wokół słowa oferują tych stopni w wielu różnych przedmiotów, co pozwala studentom uczyć się interesujące tematy.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Wymieniony jako największe miasto w stanie Teksas i czwartym największym ogólnopolskich pod względem liczby ludności, Houston miasto słynie z ogromnej i niepowtarzalny panoramę miasta, która określa go. Poza faktem, że ponad 2 miliony ludzi mieszkają tutaj, miasto ma cztery państwowe uniwersytety w jego granicach. Nie obejmuje większą liczbę prywatnych szkół wyższych.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

ADMINISTRACJA SŁUŻB ZDROWOTNYCH, STOWARZYSZENIE STOPNIA NAUKI STOSOWANEJ

Florida Career College
Associate of Applied Science
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Jeśli interesujesz się medycyną i administracją oraz jesteś osobą zorganizowaną, która lubi pracować z innymi, program administracji usług zdrowotnych Florida Career College m ...

Czytaj więcej

Stopień naukowy TECHNIKA WETERYNARYJNEGO

Pima Medical Institute
Powiązany program
Sie 2021
Język angielski

Ci wykwalifikowani specjaliści są pasjonatami opieki nad zwierzętami i są oddanymi pracownikami służby zdrowia, którzy dbają o zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt poprzez ed ...

Czytaj więcej