HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Stowarzyszonej stopnia jest pierwszym krokiem, że wielu studentów podejmuje w ich podróży szkolnictwa wyższego. Ten program edukacyjny wymaga dwóch lat studiów i zapewnia studentom rozpoczynającym przeszkolenia i wiedzy niezbędnych do kontynuowania nauki lub do wejścia na rynek pracy.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Stopień asystenta medycznego

Mountain State College
Powiązany program
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem tego programu jest zapewnienie studentom dokładnego szkolenia i możliwości w zakresie funkcji administracyjnych i klinicznych biura w branży opieki zdrowotnej.

Czytaj więcej

Stopień naukowy z zakresu technologii zaburzeń zależności

Mountain State College
Powiązany program
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem tego programu jest wykształcenie absolwentów, którzy będą sprawni technicznie w radzeniu sobie z problemami uzależnień w różnych sytuacjach i będą funkcjonować pod nadzo ...

Czytaj więcej