HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Associate stopni może wzmocnić poświadczenia edukacyjnych, rozszerzenia możliwości zawodowych i zapewnić głębszą wiedzę na temat wybranego obszaru tematycznego. Programy te są dostępne w wielu różnych uczelniach zlokalizowanych na całym świecie.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Henderson jest nie tylko drugi co do wielkości miasto po Las Vegas, w stanie Nevada, ale również w rankingu jako jeden z najlepszych miejsc do życia. Home więcej niż 250.000 mieszkańców, miasto znajduje się kilka szkół wyższych, które zawiera State University.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Edukacja

Touro University Nevada
Powiązany program
Sie 2021
Język angielski

Jako nauczyciel rozumiesz wiele korzyści, jakie oferuje edukacja. Stawiasz czoła trudnym wyzwaniom w swoim zawodzie, a naszym zadaniem w Touro Nevada jest zapewnienie narzędzi ...

Czytaj więcej